Arama sonuçları: *

1. Pervaz

snapchat hesap silemiyorum

aahahahaha çok komikmiş gerçekten snapchat kullanıcak kadar ***** birisi değilim.Benim numaram ile haberim olmadan hesap açıldığı için hesabı silmek istedim.Sorunu hallettim, yinede yorumun için teşekkürler
  2. Pervaz

snapchat hesap silemiyorum

snapchat'den hesabımı silmeye çalıştığımda 72 saat uyarısı alıyorum çözümünü bilen söylerse sevinirim
  3. Pervaz

TELEVİZYONUN EKRANI GİDİP GELİYOR

dün düzgün çalışıyordu bugün ise 2 saniyeden bir siyah ekran geliyor glitch gibi ne yapmam lazım ?
  4. Pervaz

cs2 failed to create dx11 hatası

failed to create dx11 render device hatası alıyorum çözümünü bilen birisi yardımcı olursa sevinirim
  5. Pervaz

Csgo idle sunucu önerisi

çoğu idle sunucusuna giremiyorum connection failed after 30 retries hatası alıyorum
  6. Pervaz

temiz windows 10 nasıl kurulur

yazdıklarımı büyük ihtimal okumamışsın yukarıda ben zaten direkt olarak windowsu bu bilgisayarda yükselt seçeneğini denediğimi ama kurulumun başarılı olmadığını yazmıştım
  7. Pervaz

temiz windows 10 nasıl kurulur

şuan windows 8.1 sürümündeyim temiz kurulum ile windows 10 yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. ilk önce media creation tooldan direkt bu bilgisayarı yükselt seçeneğini denedim en sona kadar yüklendi sonra windows 10 yüklemesi başarısız oldu hatası aldım bunun üstüne bende temiz kurulum ile yapmayı...
  8. Pervaz

temiz kurulum windows 10 nasıl yapılır

umarım belli oluyordur
  9. Pervaz

temiz kurulum windows 10 nasıl yapılır

şuan windows 8.1 sürümündeyim temiz kurulum ile windows 10 yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. ilk önce media creation tooldan direkt bu bilgisayarı yükselt seçeneğini denedim en sona kadar yüklendi sonra windows 10 yüklemesi başarısız oldu hatası aldım bunun üstüne bende temiz kurulum ile yapmayı...
  10. Pervaz

pc de hangi oyuna girersem gireyim fps düşüşü

arkadaşlar eskiden böyle bişey yoktu şimdi hangi oyuna girersem gireyim ani fps düşüşleri oluyor 1 dk gibi neredeyse oyunu 5,10 fps de oynuyorum sonra 5 dk gibi iyileşip geri düşüyor fps.Bi türlü çözüm getiremedim şu soruna
  11. Pervaz

max 20k laptop önerisi

max 20k laptop önerisi
  12. Pervaz

yurtdışından bu laptop alınır mı? yoksa türkiyeden daha iyisini bulabilirmiyim

arkadaşlar kısa sürede azerbaycana gidicem ordaki laptoplara baktım neredeyse 20k ya denk gelen bir laptop buldum sizce özelliklerine göre parasını hak ediyormu yoksa türkiyeden bu fiyata daha iyisi bulunurmu?
  13. Pervaz

neredeyse girdiğim tüm oyunlarda 0xc000007b hatası alıyorum

Arkadaşlar, neredeyse tüm oyunlarda 0xc000007b hatası alıyorum. Sabahtandır uğraşıyorum. Her şeyi denedim, çözemedim. bu da process monitör ile oluşturduğum hata raporu https://www.mediafire.com/folder/ayuwpjn1o4hge/logfile
  14. Pervaz

Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00007b

windows 8.1 e formatladım tüm güncellemeleri yaptım
  15. Pervaz

Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00007b

arkadaşlar nerdeyse 3 gün önce pc ye format attım şimdi ise hangi oyunu indirsem aynı hata karşıma çıkıyor uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00007b
  16. Pervaz

windows 10 kurulumu başarısız oldu hatası

usb ile kurulum yapmıyorum malesef usb yok. microsoftun kendi sitesinden indirdiğim windows 10 kurulum aracı ile yapıyorum 1643534750 usb yok
  17. Pervaz

windows 10 kurulumu başarısız oldu hatası

arkadaşlar yaklaşık 4 kez denememe rağmen hep aynı hatayı alıyorum.her şey yükleniyor en son aşamada 100% yükleniyor ve windows 10 kurulumu başarısız hatasını veriyor.
  18. Pervaz

internet var ama youtube internet yok diyor

internet var ama youtube internete bağlanın diye hata veriyor googleden ve operadan açmayı denedim olmuyor
  19. Pervaz

kaykay alıcam yoshi mi globe mi alayım

kaykay alıcam yoshi mi globe mi alayım complete kaykay alıcam https://www.skateboardingturkey.com/stereo-7.75-arrows-yoshi-complete-profesyonel-kaykay1 https://www.skateboardingturkey.com/globe-g1-firemaker-black-natural-complete-profesyonel-kaykay-7.75
Top Bottom