Arama sonuçları: *

1. D

PSU değiştirdim ekran gelmiyor ve mouse klavye çalışmıyor.

Orada herhangi ayrı slot yok. PSU üstünde altlı üstlü ikişer slot var. İkisinin de altında PCIe/CPU yazıyor. 1677152727 Sıkıntı nedir tam olarak herhangi eksik bir bağlantı var mı?
  2. D

Tam moduler psu orada zaten PCIe/CPU yazıyor aynı yerlerde gösteriyor. Bu mu sizin dediğiniz.
  3. D

Anakartta com1 portuna bağlantı yapmadım. Bununla alakalı olabilir mi? Ama hatırladığım kadarıyla orada zaten bağlantı yoktu.
  4. D

PSU'yu sıfır aldım. Corsair CX650F marka. Bütün kabloları taktım. Power tuşuna basıyorum işlemci fanı kasa fanı ekran kartı fanı çalışıyor ama görüntü yok ve ayrıca klavye ve mouse ışıkları da yanmıyor. RAM çıkarıp taktım fakat işe yaramadı ne yapmam lazım acil yardım edin.
  5. D

13k ya sistem önerisi

Bi bilgisayarciya toplatirsiniz gozunuzun onunde toplayacak
  6. D

REDMİ NOTE 10S insta veya wp zınlama yapıp 10 san ses gidiyor

dış minnakların işi olabilir zaten bu discort instirgam hep onların
  7. D

bu sistem 4000 tl için güzel mi?

Değmez kesinlikle dişini sık ikinci el apu sistem toplamaya çalış bin kat daha iyi
  8. D

Kardeşim sigara içiyor nasıl bıraktırabilirz ?

Doktora gidin buradaki insanların tavsiyesi işe yaramaz
  9. D

Yardım Geforce NOW Nasıl Ucuza Bulurum?

Can Sungur'u takip et yılbaşına özel indirim gelebilir
  10. D

Asus Pro A520M-C/CSM anakartla oyun oynanır mı?

İleride yükseltirim amacıyla APU sistem aldım. İşlemci R5 5600G dual channel 3200mhz ram var sistemde. Anakart olarak da Asus Pro A520M-C/CSM var. Business yani iş amaçlı anakart diyor. Oyun oynamakta bir sıkıntı çıkarır mı veya ekran kartı ekleme konusunda?
  11. D

Toplamak İstediğim Sistem Nasıl?

İșlemci olarak 10105F uyar mı peki?
  12. D

Ekran kartında biraz daha uygun alternatifler var mıdır?
  13. D

Ben de öneri almak için yazdım buraya zaten. İlk defa böyle bir șeye girișeceğim için. İyi ki de yapmıșım galiba baya kötü yorumlar 😁
  14. D

6500 TL civarı șuan sistem. 2. Ele pek girmek istemiyorum.
  15. D

Evet o gözümden kaçmıș. Șuan sizce nasıl sistem?
  16. D

Öncelikle herkese merhaba. Bu ilk konum ve ilk PC toplama tecrübem olacak. Șimdiden hatam varsa affola. Uzun zamandır (5 Yıl) laptop kullanıyordum. Artık biraz daha rahat oyun oynamak için sistem toplamak istedim. Az çok yaptığım araștırmalar ile kendime sistem hazırladım. Bütçem maalesef pek...
Top Bottom