Arama sonuçları: *

1. E

PC SSD değiştirsem bios şifresi istermi

diğer ssdyi çıkarıp direk bilgisayarı başlatsam windows açılmazmı
  2. E

PC SSD değiştirsem bios şifresi istermi

Merhaba, bende iş bilgisayarı var, (HP ProBook g6) kısıtlı olduğu için program indiremiyorum. İş yapmadığım zaman kendi ssdmi taksam bir sorun olur mu? BIOS'tan ayar yapmam gerekir mi? Malum BIOS'ta da şifre var direkt kendi Windows'um açılırsa takacağım.
  3. E

bu sistem nasıl alınır mı

ne gülüyosun ksfayımi yedin bı ekran kartı 4000 bı işlemci 3000
  4. E

bu sistem nasıl alınır mı

9.000 TL bence şuan ucuz
  5. E

düşük sistemli pc oyunları

far cry 4 5
  6. E

GTA 5 D3d Dosya sorunu

Merhaba bende bir iş bilgisayarı var oyun inmediginden kendi SSD'mi taktım ama D3D hatası falan veriyor benim kendi SSD'mde kurulu onlar ama şirket pcsinde olmadığı için galiba hata veriyor bunun bir yolu yok mu GTA 5 açamıyorum SSD'me başka bir PC'den Valorant kuracaktim ama galiba onda da o...
  7. E

4000 5000 tl telefon önerisi

m52 düşünüyorum
  8. E

4000 5000 tl telefon önerisi

Geçen kadıköydeydim note9s telefonumu kaybettim sağlık olsun yapacak bir şey yok bende yeni telefon almaya karar verdim konu başlığındaki fiyat bütçem var redmi note 11 düşünüyordum ama kalitesiz demişler açıkcası note9s den çok memnundum ama 2 yıllık telefon aynısından almak istemiyorum...
  9. E

DAHİLİ EKRAN KARTINI DEVRE DIŞI BIRAKTIM

Arkadaşlar merhaba benim Lenovo g580im var ekranı kırık olduğu için VGA ile monitöre bağladım sorunsuz kullaniyodum valoranta girerken tpm2.0 hatası aldım o yüzden BİOSA girecektim ama biosa harici monitorle girmedi bende gömülü ekran kartını devre dışı bırakırsam düzelir diye düşündüm lakin...
  10. E

AMD Ryzen 5 1600 Bir başka Ryzen 5 1600 af dan ucuz?

Kardeş sen bir cumhurbaşkanı ol milletin derdini iyi anlarsın 😊
  11. E

Yani sistem almadan işlemciyi tek alamıyorum? 1594395528 ben ne dedim acaba? 1594395554 abicim derken yaşımı nerden biliyosun?
  12. E

Merhaba hemen konuya gireyim https://www.teknobiyotik.com/amd-ryzen-tm-5-1600-3-2ghz-turbo-3-6ghz-16mb-cache-am4-islemci.html bu linkteki af model https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-1600-alti-cekirdek-3-20-ghz-fiyati,68350484.html bu ise normal ama af daha ucuz nasıl oluyor?
Top Bottom