Arama sonuçları: *

1. K

ekran kartı 60derece normal mi?

yok hocam 1724437024 benim bildiğim yok hocam
  2. K

bios pini derken hocam? 1724436352 red devil ekran kartlarındaki gibi mi?
  3. K

kasam : https://www.itopya.com/gamebooster-gb-w002b-650w-80-bronze-usb-30-mesh-argb-gaming-e-atx-kasa_u22872 macunu teknobiyotik sitesinden aldım 1724435889 ve ekran kartının 3000 Rpm çıkması normal midir? 1724435982 önceden dying light 2 oynarken 2000-2300 Rpm arası giderken şimdi 3000 Rpm...
  4. K

aynı ekran kartına sahip bazı kişilerin boşta 50derece alıyor olması garip geliyor asus rx 6600 ekran kartına sahip bir arkadaşımın değerleri boşta 50derece dying light 2 girince 60 derece fln oluyor 1724435688 ama dediğim gibi bugün termal macun değiştirmiş olmama rağmen niye değerlerde bi...
  5. K

ASUS RX 6650XT sıcaklık değerleri normal mi?

Ekran kartım ASUS AMD RX 6650XT boştayken 60 derece ve aşağısına inmiyor oyun oynarken 70-75 derece bugün termal macun değiştirdim ama sıcaklıklarda bir oynama olmadı. 1.5 ay öncesine kadar Dying Light 2 oynarken sıcaklık 70-72 derece fan hızı 2000-2300 RPM arası gidip gelirken şimdi Dying Light...
  6. K

Asus rx 6650xt
  7. K

Ekran kartım AMD rx 6650xt boştayken 60derece ve aşağısına inmiyor oyun oynarken 70-75 derece bugün termal macun değiştirdim ama sıcaklıklarda bi oynama olmadı ve 1.5 ay öncesine kadar dying light 2 oynarken sıcaklık 70-72 derece fan hızı 2000-2300 Rpm arası gidip gelirken şimdi dying light 2...
  8. K

Furmark testi yapamıyorum

ekran kartımı furkmark testine sokacaktım uygulamayı yükledim ama uygulama açılmıyor uygulamayı açıyorum siyah gözüküyor sonra kapanıyor
  9. K

Termal macun önerisi

hocam heralde anlamıyorsunuz beni ben herkesin görüşünü alıp doğru bir seçim yapmak istiyorum sadece 1kişiden yola çıkmak yanlış benim içim
  10. K

Termal macun önerisi

hocam sizi görüyorum ama sadece 1kişiden yola çıkamam doğru bilgi için herkesin görüşünü almam lazım
  11. K

Termal macun önerisi

ekran kartı için pump out sıkıntısı çıkarır mı?
  12. K

Termal macun önerisi

hocam kafam çok karıştı şimdi ekran kartı ve işlemci için sıkıntı çıkarmayacak hangi macunu önerirsiniz 1724144256 herkes farklı bir şey diyor 1724144286 birisi TG alınır diyor başkası ekran kartına uygun değil diyor
  13. K

Termal macun önerisi

ekran kartı için uygun mudur?
  14. K

Termal macun önerisi

hydronaut ile arasındaki fark nedir kryonaut 1724143671 overclock yapmıyorum ama yinede kryonaut daha iyi olacaktır sanırım
  15. K

Termal macun önerisi

Ekran kartım ve işlemcimin termal macununu değiştireceğim 1yıldır değiştirmedim ama hangi termal macunu alacağımı bilmiyorum ayrıca Thermal grizzly kryonaut ile hydronaut arasındaki farklar nedir hangisi daha iyidir fiyat farketmez
  16. K

Termal macun önerisi

kaç gram almam lazım hem çünkü hem işlemci hem ekran kartının macununu değiştireceğim
  17. K

Termal macun önerisi

5600 işlemci kullanıyorum ve 1yıldan fazladır termal macun değişimi yapmadım ekran kartı içinde böyle diyebilirim termal macun değişimi yapacağım hem ekran kartı hem işlemcinin ama hangi termal macun iyi ve kaç gram gerekiyor bilmiyorum ve hangi sitenin güvenilir olduğunu bilmiyorum arkadaşım...
  18. K

yeni kulaklık önerisi

oyun için
  19. K

yeni kulaklık önerisi

yeni kulaklık alacağım ve 3kulaklık arasında kaldım bana artı ve eksileriyle beraber yardımcı olup hangisini almam gerektiği konusunda fikir verebilir misiniz...
  20. K

Asus Klavye Önerisi.

anladım hocam teşekkürler belki çok şey isteyecem ama detaylı inceleme şansınız varsa inceleyebilir misiniz?
Top Bottom