Arama sonuçları: *

1. corez

Server/sunucu bilgisayarı toplamak istiyorum yardım lazım

geekbench6 multiscore min 6k olursa iyi olur , ram 8gb takabilirsiniz ssd takarsanız daha iyi olur tabi hdd kullanmayalı cok zaman oldu üzebilir cpu bakarken google cpu ismi geekbench6 yazın multi score görürsünüz
  2. corez

o zaman olur en düsük sistemle yürütebilirsiniz
  3. corez

sorum su size kendiniz arkadaşlarınızla oynamak icin mi bakıyorsunuz yoksa dısarıya public vericekmisiniz dısarda public icin ev interneti uygun degil sunucu taraflı yönetmek isterseniz 5k ya biter bu iş 2 3k biraz düsük gelebilir
  4. corez

sadece sunucu degil , network upload hızı önemli e5 serverlarla yapabilirsin i3 lerlede yürür
  5. corez

Yeni Sistem Aldım H.O mu G.O mu?

kardeşim bu işin ucuzu pahalıya almıssını yok aldıgın parcaları akakceden bakarsın en ucuzu neyse toplarsın pahalı mı aldın ucuzamı aldın belli olur bu fiyatın daha uygununada aynı sistemler gelebilir ama psudan , kasadan vs vs ödün verirler daha kötü parcalar kullanırlar ben mesela böyle bir...
  6. corez

Çözüldü✓ Ryzen 7 7800x3d vs İ7-14700k

Al gec dostum sorun yasamicaksin . turkiyede urun bekleme bosuna bu kadar fan varken 😁 14.nesil boyle zam yemedi araci firmalar tarafindan
  7. corez

Çözüldü✓ Ryzen 7 7800x3d vs İ7-14700k

Ilk sunuculara aldigimizda bizde cekinmistik musteri talepleri son nesil intel istiyorlardi hep suan 20den fazla 14.nesil calisiyor aylardir sorun teskil eden bir durum olmadi kabin arkadaslarimizdada var sorun daha olan olmadi . Onun disinda bios update verdik gene sorun yok simdilik
  8. corez

Amd ekran kartlarında sorun yaşayan var mı ?

Dusunsene ekran karti aliyorsun para veriyorsun sorun olur mu diye sordurmak birakmak zorunda birakiyor , guncelleme geldiginde yapip yapmama arasinda kararsiz kaliyorsun hatalar olur mu vs diye . Sifir para verip aldigin urunde sorun olur mu diye dusundurenler sagolsun
  9. corez

Asus tuf A15 alınır mı?

acil bir leptop alcam @Claw's oyunla işim cok az https://www.trendyol.com/casper/excalibur-g870-1270-dfa0x-b-i7-12700h-32gb-ram-1tb-nvme-ssd-gen4-6gb-rtx4050-dos-gaming-laptop-p-672157475 sunu alcam hemen gelsin diye var mı önerebilcegin bir durum
  10. corez

Sıvı soğutma mı hava soğutma mi

phantom sprit 1500 liraya düserse o tercih edilebilir suan fiyatı olması gerekenden pahalı , frost commander alabilirsn . gösteriş aramıyorsan sıvı sogutucu almanın anlamı yok derdi cok :)
  11. corez

Arctic MX-6 Ultra Yüksek Performanslı Termal Macun - 2gr 185TL

bugun 8 gram aldım 280 tl ye
  12. corez

HAVA SOĞUTMA MI SIVI SOĞUTMA MI?

sıvı sogutmanın derdiyle ömür bitmesiyle ugrasılmaz , hava sogutma candır phantom sprit suan türkiyede pahalı 1.5k civarına düstügünde alırsan o iş yapar yada frost commender iyi suan
  13. corez

Ping yüksek olma sebebi ve nasıl düşeceği

Rica ederim bilgi paylasıldıkca güzeldir :)
  14. corez

Client Taraflı Verilen Ping Genellikle (%99) SUNUCU = VPN ( Giriş Yapılan İp Adresi ) arası yazar tam dogru veri almak icin Vpnnin verdigi ip adresine ping atıcaksınız , oyunun icindeki client taraflı pingi toplucaksınız Kesin veri almak istiyorsanız wiresharktan networkü dinleyebilirsiniz ama...
  15. corez

Biz sunucularda hattımıza tier 1 network üzerinden saglarız böylece sunucular birbirleriyle en hızlı şekilde haberleşir ev internetleri tier 4 networku kullanır ucuz maliyeti en düsük networktur bu yuzden en yakın cıkıs yolu kullanarak VPN yani ( herkes icin gecerli degil ) deneyip vpn ile pingi...
  16. corez

Vpn pingi düsüredebilir ekleyedebilir tamamen tracenin gidecegi hatta baglıdır örnegin sizin internet saglayıcınız bir uca direkte gidebilir bölüp bölüpte gidebilir Vpn Baglayıp Oyun İcindeki Ping Verisi Düsebilir Ama o ping verisi sizin vpn le oyunun arasındaki hızdır bircok clientte yani...
  17. corez

🔥İndirim Intel Core i9 14900K 3,2 GHz 20.654,99TL

arz talep meselesi 363 euroya almıstım ben 10 tane trde fiyata bakınca aracı firmalar güzel iteliyor
  18. corez

🔥İndirim Intel Core i9 14900K 3,2 GHz 20.654,99TL

güzel işlemci , sıcak calısıyor sunucular devamlı yük altında bu işlemcide performans muazzam
  19. corez

i7 14700kf Isı sorunu

yüksek güc yüksek sıcaklık getirir gayet normal , 240lık sıvı sogutma yerine 360lık sıvı sogutucu yada phantom sprit alınabilir kule tipi
  20. corez

🔥İndirim Arctic Liquid Freezer III 360 ARGB 4999 jumbum (ön sipariş)

articin kendi sitesi 88 euroya satıyor suan , firma olarak daha uygun alırlar kar marjını biraz daha düsük tutup uyguna satabilirlerdi almanyadan gelen birine söyleyip getirebilir cebinizde 1.6k kalır
Top Bottom