Arama sonuçları: *

1. lastdance

Ekran Kartının fanları boştayken çalısıyor

Kasa gayet yeterli gözüküyor. Gelişme var mı şu anda düzeldi mi ?
  2. lastdance

Sanmıyorum yüksek ihtimal anti virüs programından kaynaklıdır. Boşta kullanım değerlerinde bir anormallik gözükmüyor. 1722441316 Kasa modeli ne tam olarak belki hava akışı yetmediği için sıcak havadan ısınıyor da olabilir.
  3. lastdance

Anti virüs programın sistemde çalıştığından dolayı sıcaklıklar yükseliyor ve kartın fan açıyor gibi duruyor hangi programı kullanıyorsan kapatmayı dene görev yöneticisinden sonra biraz bekleyip sıcaklık ve fanları kontrol et
  4. lastdance

Olabilir kapatmayı dene virüs programlarını ben kullanmayı tercih etmiyorum gereksiz yere sistemi yoruyor. Kartın modeli nedir tam olarak ?
  5. lastdance

Yakın zamanda driver güncellemesi yaptınız mı ?
  6. lastdance

Çözüldü✓ Vatan Hazır Sistem Aldım İyimidir?

Yapacak bir şey yok artık iyi günlerde kullan o zaman :D
  7. lastdance

Yardım VALORANT VAN9003 HATASI COZUM

Secure boot fotoğraftaki üstte olan not active diyor kapalı, zaten güvenli önyüklemede kapalı diyorsa secure boot kapalıdır.
  8. lastdance

Çözüldü✓ Vatan Hazır Sistem Aldım İyimidir?

Bugün fırsatlarda girer girmez 2 veya 3 tane 4060 sistemleri 20 bine gördükten sonra bu başlığı okuduğumda üzüldüm senin adına
  9. lastdance

hangisi tercih edilmeli f/p

AOC 0.5ms MPRT 1ms GTG olarak gözüküyor. Ayrıca pivot özelliği var. HDR ve dp 1.4 desteklediği de yazıyor. Ayrıca parlaklık açısından biraz daha iyi gözüküyor. Renk canlılığı açısından HDR cidden çok önemli bir özellik bana kalırsa ama seçim senin. Aşağıda linki ekledim farklarını görebilirsin...
  10. lastdance

Bu kasaya 2 yada 3 Fanlı sıvı soğutma girer mi

240mm desteklediği yazıyor sitesinde ama ön tarafa takılıyor sanırım konum belirtilmemiş. Üste takmayı denersen yüksek ihtimalle ram slotları engelleyecektir. Linki ekledim sitesine girip sende bakabilirsin aşağıya indiğinde compatible radiator size olarak gözüküyor...
  11. lastdance

THERMALTAKE TOUGHPOWER GF3 850W ARADA GELEN SES

Sesi yakaladığım zaman ekleme yapıcam.
  12. lastdance

Gf3 serisi kullanıcısımısınız yoksa genel olarakmı verdiniz bu cevabı ?
  13. lastdance

Amazon Almanya üzerinden THERMALTAKE TOUGHPOWER GF3 850W PSU aldım. Kullanırken bir ses fark ettim arada nadiren de olsa geliyor çok ince bu PSU parçasının yaptığı bir görevden dolayı gelen bir ses midir yoksa bir arıza ile alakalı olabilir mi ? PSU içi hakkında pek fazla bilgim yok bu kadar da...
Top Bottom