Arama sonuçları: *

1. Juckly

Arkadaşlar sizce hangi televizyon alınmalı

Arkadaşlar merhaba bime ve a101 e bu televizyonlar geliyor hangisini almak daha mantıklı yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Juckly

Dolar bozmak mı altın bozmak mı daha mantıklı ?

Sorum başlıkta arkadaşlar sizce hangisi daha mantıklı ?
  3. Juckly

Son zamanda bedelli askerliğe başvuran varmı ?

Sitesinde 30 Haziran 2024 tarihinden sonra yeni fiyatlandırma diyor sabit kalacağını düşünmüyorum. 1714066113 Devletin parayla sunduğu şeyi yapmak ne zamandan beri gaylık oluyormuş :D 1714067587 @Kürşat Kütükçü Hocam selamlar. Ben şimdi hem okuyup hem askere gitmek istiyorum seçeneğini seçip...
  4. Juckly

Bugün yapıp yarın aile hekimine gideceğim muayene için.
  5. Juckly

Arkadaşlar selam. Son zamanlarda askerlik başvurusu yapan var ise veya bilenler var ise cevaplarsanız sevinirim. Bedelli askerlik için başvuru yapacağım seçenek olarak hem okuyup hem askerlik yapmak istiyorum var. Buna başvurumu yaptıktan sonra aile hekimine muayene olmam gerekiyormuş galiba...
  6. Juckly

Windows 11 geçilir mi

Arkadaşlar selam. Uzun zamandır w10 kullanıyorum şuan 11'e geçilir mi ve sistemim buna uygun mu ? Ryzen 3 3100 - 16 gb ram- gtx 1650 yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Juckly

ehliyet sınavlarında haksızlık mı yapılıyor

Tamamen arabadaki komisyonla alakalı, gününde değilse ufak hatanda bile bırakabiliyorlar.
  8. Juckly

%20 ile %80 arası şarj etmek

Merhaba. Samsung s23 aldım böyle bir döngü arasında sarj etmek daha iyi diyorlar ama malum çalıştığım için bu döngüyü tutturmak biraz zor herhangi bir sorun olur mu ?
  9. Juckly

Samsung S23 256 GB aldım

Teşekkür ederim
  10. Juckly

Samsung S23 256 GB aldım

Telefondan çok bir beklentim yok standart bir kullanıcıyım telefon ile oyun oynamıyorum ve yıllardır Xiaomi redmi note 6 pro kullanıyorum artık yeni güncel bir telefona geçmek istedim malum ülke şartları bu telefona karar verdim. 1710504381 Siz hangi cihazı kullanıyorsunuz
  11. Juckly

Samsung S23 256 GB aldım

Neden geçtiniz
  12. Juckly

Samsung S23 256 GB aldım

Sadece yaşını merak ettim?
  13. Juckly

Samsung S23 256 GB aldım

Teşekkür ederim, daha iyileri senin olsun inşallah
  14. Juckly

Samsung S23 256 GB aldım

Teşekkürler
  15. Juckly

Samsung S23 256 GB aldım

Teşekkürler
  16. Juckly

Hyperx Cloud 2 mi Cloud 3 mü

Kablolu alacaksan 2 de dip ses sorunu var beni çok rahatsız etmiyor ama sizi ediyor ise 3 e bakın derim
  17. Juckly

Samsung S23 256 GB aldım

Stok bitmiş şimdi ☺️
  18. Juckly

Samsung S23 256 GB aldım

Araştırdığıma göre iphone 14 le kıyaslanıyor birde iPhone 12 eskidi artık sanki
  19. Juckly

Samsung S23 256 GB aldım

Arkadaşlar Trendyol dan mediamarkt satıcısından 28.000 TL fiyata aldım fiyat iyi mi birde telefon iyi midir ?
  20. Juckly

S23 şarjı ne kadar gidiyor

Arkadaşlar selam s23 almayı düşünüyorum, şarjı ne kadar süre gidiyor kullananlar yorum yaparsa sevinirim. Telefonla oyun oynamıyorum sadece günlük Instagram video vs.
Top Bottom