Arama sonuçları: *

1. S

TVS Raider 125 benzin damlatıyor.

Merhaba, Motorsikletler hakkında pek bilgim olmadığını belirttim. TVS Raider 125'te bu borunun "tam" olarak nerede olduğunu biliyor musunuz? Depoyu en mantıklı nasıl kontrol edebilirim, basit yoldan? Ayrıca, motorum hava soğutmalı, radyatör bulunmuyor diye biliyorum. Teşekkürler.
  2. S

Bugün şansımı bir daha deneyeceğim, aksi taktirde tüketici hakem heyetine başvuracağım.
  3. S

Merhaba, Teknik servis pek ilgisizdi... 2 adet yetkili servis, 1'ide yılların ustası, tanıdık. 1. Yetkili servise gittim, bana "Motoru bırak yarın al bugün bakamayız" dedi, sorduğumdada "normal o ama istiyorsan bakalım" dedi. 2. Yetkili servise gittim, bana "Bu benzin deposunun girişinde...
  4. S

Umarım dediğiniz gibi olur, tekerinize taş değmesin tekrardan teşekkürler. İş çıkışı servise gidip gelişmeleri buraya iletirim 🙂
  5. S

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum... Sıfır motorda bu kadar sorun yaşamam beni çok üzdü, soğudum resmen...
  6. S

Merhaba, motorsikletler hakkında pek bilgim yok ilk motorsikletim. Depoyu ilk kez fulledim, normalde 2.5 litre depo ile geziyordum. Depo 2.5 litre bile olsa frene basınca veya motoru park edince 3-5 saniye çoklu damlalı akıyor, sonra düzeliyor. Yakıtı 2 günde bir yeniliyorum, 600ml-1L benzin...
  7. S

Merhaba. Motosikletim 217 kilometrede. Aldığımdan beri bir türlü sorunları bitmedi. Önce plaka 3 kez düştü, somununa yapıştırıcı sürdüm düzeldi. Ardından frenler pek tutmuyordu sıktırdım, ardından 100 metre bile gitsem boşa geçmiyordu, debriyaj ile alakalı bir şeyleri sıktılar düzeldi. Grenajı...
  8. S

Hp victus i7 13700h rtx3050(6gb) (HP Victus 7N9V0EA) alınır mı?

Excalibur görebileceğiniz en berbat marka. Çinden toplatıp burda harika reklamlar yapıp kandırıyorlar işte. Gidin MSI, ASUS veya LENOVO gibi markalara yönelin. Özellik açısından 3050 önermem, fabrikasyon bozuk gibi sanki performansı berbat.
  9. S

Klavyedeki şu mor şey nedir?

O zaman klavye bozuk değilse rahatlıkla kullanabilirsiniz hocam
  10. S

James Donkey Jd24fg1ms144 2.el de alınır mı?

Kendi bileceğiniz iş hocam.
  11. S

Gördüm, hala önermiyorum. İş görür açısından diyorsanız alabilirsiniz ama uzun süre kullanacağım diyorsanız önermem.
  12. S

Klavyedeki şu mor şey nedir?

Bunlar eski tip giriş hocam. Anakartınızın arka kısmını kontrol edin, buna benzer mor giriş varsa takıp kullanabilirsiniz. Ters olmadığına emin olun pinler yamulursa çöpe gider. Eğer anakartınızda bu girişten yoksa çevirici alıp kullanın yada klavye değiştirin.
  13. S

kule tipi soğutucu önerisi

Yanlış okumuşum kusura bakmayınız. Fakat yinede bütçe bulabilirseniz öneririm.
  14. S

Önermem hocam, kalite konusunda rakiplerinin gerisinde.
  15. S

kule tipi soğutucu önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B07PN4RDW3/ref=asc_df_B07PN4RDW31679963400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07PN4RDW3&linkCode=asn
  16. S

Discord dm deki kendi tüm mesajlarımı silme

Benim bir bilgim yok hocam bunu biliyorum sadece.
  17. S

Ryzen 9 5900x için alacağım soğutma için bilgi almak istiyorum

https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-masterliquid-ml240l-v2-120mmx2-rgb-led-sivi-sogutma-sistemi.html Biraz daha para ekleyebilirseniz bunu önerebilirim hocam. Sıvı soğutmalarda 2. ellere güven olmaz.
  18. S

Discord dm deki kendi tüm mesajlarımı silme

Ben kullanmıştım, bir sorun teşkil etmedi.
  19. S

Eski sistemde görüntü gelmiyor

WD40 ile slotları temizlemenizi öneririm. Bazen bu kadar basit olabiliyor sorun. Detaya inmeye gerek yok, deneyin, oluyorsa hayırlı olsun. Olmuyorsa çokta uğraşmayın derim.
  20. S

Fifa 23 İşlemci sıcaklığı normal mi?

Gayet normal hocam, birde AMD kullanıyorsunuz. Sevinmeniz gerek.
Top Bottom