Arama sonuçları: *

1. E

Ryzen 5 3600 için Anakart

Gigabyte B450 Aorus Elite AMD B450 2133MHz DDR4 Socket AM4 ATX Anakart (B450-AORUS-ELITE) istersen birde buna bak fiyatıda uygun
  2. E

CS GO İdeal Ping

50 ve altı olmalı
  3. E

CS GO İdeal Ping

50 ve altı
  4. E

Çok iyi sistem düşük fps

Bazı ayarları düşükde oyna en basit çözüm bence
  5. E

Hangi fanı almaliyim

İntelin orijinal fanı varsa bir bak
  6. E

Şu fotosunu attığım PC hakkında ne dersiniz?( klavye,mouse,kulaklık) dahil değil

Aynı parçaları tek tek toplasan belki daha ucuza alınabilir bana sorsan rgb fana pek gerek yok sadece fiyat şişiriyorlar düz fanda işini görür
  7. E

Topladıgım sistem nasıl?

Dostum ssd al bence
  8. E

Topladıgım sistem nasıl?

Ne denilebilir ki
  9. E

En fazla 1700 TL'ye önerebileceğiniz ekran kartları

200 TL daha ekle sapphire rx 590 al derim dersşn durumum yok Sapphire RX580 NITRO+ OC GDDR5 8GB 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı o zaman bunu alabilirsin.
  10. E

Yeni Bilgisayar Toplayacağım

Ramler n11.com da 600 tlydi
  11. E

monitörler biraz tuzlu hp,aoc,asus,samsung vs. kaçıyor bana inşallah olaylar bittikden sonra indirim olur bende alırım.
  12. E

sen bilirsin tabi ki de XPG 16GB (2x8GB) Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram istersen bu ram'e bir bak
  13. E

Sen bu parçaların araştırmasını kaç gündür yapıyorsun.
  14. E

Hmm aslında bu monitörün türkler tarafından inceleme videosu yok ister istemez insanı ukteye düşürüyor öyle bir düşüncen varsa tabii ki de bildiğin tarafa git yorumlarda kötü bahsetmemişlerdi bende monitör araştırmaktayım eğer güzel bulursan haber verirsen sevinirim.
  15. E

1600 TL Bütçeye Ekran Kartı Önerisi

Sapphire RX580 NITRO+ OC GDDR5 8GB 256Bit bence de bu
  16. E

logitech olabilir klavyende monitör olarak HP 25X 24,5" 144Hz 1ms bir bak derim
  17. E

Rx 570 mi GTX 1050ti mi

200 TL daha ekle rx 580 al derim
  18. E

Hangi ssd yi almalıyım ?

Ben bunu alacağım işimi görür okuma hızı da bazıları ssdlere göre iyi Hi-Level Ultra 480GB 550MB-530MB/s Sata3 2,5" SSD
  19. E

Düşük sistem gereksinimli oyunlar

Max Payne 1,2 serisi olabilir
  20. E

Sapphire Pulse RX 5500 XT Ekran Kartı alınır mı ?

Bence alınmaz 4 gb ekran kartı bazı oyunlara yetmeyebilir daha işlevli ekran kartları var mesela rx 580 veya rx 590 tabi ki bütceylede alakalı
Top Bottom