Arama sonuçları: *

1. 10urk

Soy ağacı ile vatandaşlık

Öncelikle herkese merhaba,alttaki fotoğrafta benim soy ağacım bulunmakta bu sabah kafama yattı ve ufaktan araştırmaya başladım şu anki bilgiler 3 Romanya 1 Bulgaristan köyünde doğmuş atalarım bulunmakta Türkiye'ye ne zaman göç ettlklerini bilmiyorum ama ortalama çoğu 1940-1945 yıllarında vefat...
  2. 10urk

Çözüldü✓ klavye mouse windos açıldıktan sonra çalışmıyor

Komple usb den format atınca düzeldi
  3. 10urk

Çözüldü✓ klavye mouse windos açıldıktan sonra çalışmıyor

Bilgisayarımı 10 gün çalıştırmamıştım çalıştıktan sonra aşırı bir şekilde yavaşladığını fark ettim macunu değiştirdim hallettim sorunsuz açılıyo ama yine sorunu çözememiştim neyse pc ye format attım her şey 10/10 format attıktan sonra usb den taktığım klavye mouse çalışmıyor windows açıldıktan...
  4. 10urk

Windows açıldıktan sonra klavge mouse çalışmıyor

Pc ye format attım klavye ve mouse (usb) çalışmıyor biosta sorunsuz çalışıyorlar ama windows açılınca gidiyo ps2 girişli eski klavyem ile denediğimde ise onun çalıştığını gördüm usb haline nası döndürürüm
  5. 10urk

Yardım İşlemcim boşta 105 derecelerde sabit çalışıyor

Bilgisayarı 10 gün açmadım 10. Günün sonunda açmayı denedim windows güncellemesi yaparken işlemci çok fazla ısınıp kapanıyordu. Termal macun yeniledim ve yeni bir fan aldım ısıyı birazda olsa düşürdüm ancak bilgisayarda inanılmaz derecede bir performans kaybı var 1080p de vidyo oynatırken bile...
  6. 10urk

Windows güncellenirken pc elektirik kesiyo

Pc yi 10 gündür çalıştırmıyodum bi açıyım dedim ve windows güncelleme yapıyor %30 lardayken pc komple kapanıyor sorun nedir?
  7. 10urk

... S

...... S
  8. 10urk

Ekranın küçük bir kısmını kullanamıyorum

Yeni ekran kartını taktıktan sonra ekranda kayma meydana geldi sağa doğru küçük ama yinede rahatsız ediyor nasıl düzeltirim
  9. 10urk

Gtx 750ti hayırlı olsun

Teşekkürler arkadaşlar mesajlarınız için 1675277609 Sağlık olsun kanka daha iyileri senin olsun 1675277680 700
  10. 10urk

Gtx 750ti hayırlı olsun

Arkadaşlar kiminin hayali kiminin yan gözle bile bakmayacağı bir ekran kartı olsada benim uzun zamandır istediğim bir ekran kartıydı bugun aldım 2.el temiz denk geldi sorun fln çıkarsa adam iade fln da alıcağını söyledi ekran kartım yokken i5 650 nin grafik özelliğini kullanarak bilgisayarımı...
  11. 10urk

Esonic h55kbl es anakartım var gtx 750ti uyarmı?

Peki rx 550 uyarmı
  12. 10urk

5 yıldır kullanıyom Anakart ekran kartım yandı r7 250 vardı önceden
  13. 10urk

Ekran kartınamı?
  14. 10urk

Arkadaşlar yeni ekran kartı alacağım esonic h55kbl es anakatrıma gtx 750ti uyarmı?
  15. 10urk

Sıfır mı ikinci el mi?

Ama ankartım eski model esonic h55kbl modeli yeni ekran kartların soketleri uyarmı?
  16. 10urk

Yardım Esonic h55 kbl Anakarta hangi ekran kartları uyar

Arkadaşlar esonic h55 kbl ankartım var ve yeni ekran kartı almayı düşünüyorum 1050ti(ikinci el) veya gt 1030 (sıfır) bu ekran kartları anakartıma uyarmı? Slotları girerimi?
  17. 10urk

Sıfır mı ikinci el mi?

Arkadaşlar 2200 tl bütcem var sıfır gt 1030 mu alsam yoksa ikinci el 1050ti mı
  18. 10urk

2022 Aralık ayında hala ıphone 11 alınır mı?

Arkadaşlar ıphone 11 hala alınırımı sıfır ürün 15.000 tl ye buldum sizce 11 ler eskidimi yoksa fiyatı düştüğü için alayımmı direk?
  19. 10urk

DS AUTOMOBİLES alınırımı?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Kararsız kaldığım bir konu var yeni bir araba alacağız 2021 sedan audi A3 s line 1.0 110 hp benzinli mi? Yoksa 2020 ds 7 crossback 1.5 130 hp dizel mi? ds7 gerçekten çok dolu bir araba çok güzel teknolojileri var ds7 nin ama internette herkes olumsuz yorumlamış...
  20. 10urk

Nasıl irade sahibi olurum

Arkadaşlar hayatımı düzenli hale getirmek istiyorum ama iradem güçlü değil hayatımda belirli bir disiplin yok nasıl sağlarım? Ders çalışma Yeni dil öğrenme Spora gitmek vsvs konular yanıtlarınız için teşekkür ederim
Top Bottom