Arama sonuçları: *

1. A

Pavillion Gaming 3050 Tİ Düşük Fps

link bulamadım ama rtx 3050 ti + 16gb ddr4 çift kanal ram + i7 11370H olan model.
  2. A

bütçem max 16 bindi. alacağım asus olan model yani araştırma yapmadan önce asus tuf model de 3050 vardı. biz de tanıdığımız çok iyi bir esnaftan kapaı kutulu faturalı vs. pavillion 3050 ti olan modeli aldık gene 16 bin gene sıfır.
  3. A

ben bir tane bile kronik problem görmedim asusda yok dediler forumda deliler gibi asus yazdı asus almadık. tuf gaming alacaktık almayın dediler almadık. bir anket açtım 128 kişiden 117 si pavillion geri kalanı tuf gaming dedi bende pavillion aldım. diğer forumlarda ve internet sitelerinde sabah...
  4. A

onlar seçili olmasına rağmen durum bu ise ne yapacağız ? cihazda donanımsal sorun olamaz sıfır cihaz zaten koskoca pavillion bir tane bile kronik problemi yok araştıra araştıra aldım cihazı zaten
  5. A

bir diğer sorunumda bu aslında. sizinkisi kadar seçenek yok bende. masaüstü bilgisayarımda var ama laptopumda solda sadece bir iki tane seçenek var anlamadım gitti.
  6. A

Merhaba. HP Pavillion gaming 15 aldım sıfır cihaz. yüksek fps değerlerini de biliyorum fakat 2 tane gpu var laptopumda. oyunlarda kullanılacak olan gpu hangisi inanın bilmiyorum. intel yazan olan gpu yu devre dışı bırakınca fps lerim 1 e falan düşüyor. ama 3050 ti gibi bir kartın da lolde 250...
Top Bottom