Arama sonuçları: *

1. S

Ekran Kartından mı, İşlemciden mi yayın yapmalıyım?

ekran kartın hem yayın hemde oyun için yetersiz kalabilir benim önerim işlemci tarafından yayın başlatmak daha çok senin yararına olucaktır diye umuyorum
  2. S

XMP modunu çalıştırıyorum lakin ramlerin mhz değerleri değişmiyor

evet f10 ile kaydediyorum biosu
  3. S

XMP modunu çalıştırıyorum lakin ramlerin mhz değerleri değişmiyor

başlıkta belirttiğim gibi eskiden xmp moduyla mhz değerlerini değiştirebiliyordum lakin artık yapamıyorum bi ara overclock yaparken ramlere fazladan güç vermemiştim ve ekran gelmemişti bu sorunu çözmüştüm lakin böyle bir sorunla karşılaştım sizce biosu eski sürümüne geri döndürmeli miyim veyahut...
  4. S

Ekran kartım paylaşımşlı ve bu sebepten dolaylı 16 gb ram ımı kullanamıyorum

Fivem tarzı (gta5 in modlarla harlanmış online bir oyun) oyunlarda drop yaşıyorum ram vermeyi'de, almayı'da tam olarak bilmiyorum anlatırsanız sevinirim. (Şahsen benim için önemli kullanılabilir ram miktarım az olursa hem drop yerim hemde arka planda ard arda çok program çalıştıramam)
  5. S

msconfigden oynamıştım lakin ramler hep eski haline geri dönüyordu. Ekran kartına ram vs hiçbirşey vermedim amacım zaten ekran kartının kullandığı ram miktarını azaltmak
  6. S

biosla pek aram yok da yardımcı olursan sevinirim b450m v2 bazooka anakartım
  7. S

sistemimde rx 580 armor oc versiyonlu bir ekran kartı var lakin 16 gb ram olmasına rağmen sistemde 8 gb ını kullanabiliyorum paylaşımlı ekran kartına verebileceğim ram miktarını nasıl ayarlayabilirim.
  8. S

Ek bir ekipman olmadan sadece c diskine nasıl format atabilirim ?

Başlıkta belirttiğim gibi d diskinde resimlerimiz var ve bunları kaybetmeden nasıl format atabilirim usb vs vs olmadan şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
  9. S

Ek bir bileşen olmadan sadece c diskini silmek mümkün müdür mümkün ise nasıl yapılabilir ?

Başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarımdan eski performansı alamadığımdan dolaylı bilgisayarıma format atmak istiyorum lakin d diskinde resimlerimiz oyun vs vs şeyler olduğu için silmeye korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  10. S

GameGaraj Ryzen 5 3500 + GTX 1660 SUPER sistem alınır mı?

yapamazsın soketleri aynı değil çünkü ama sana önerim anakartının desteklenen mhz değerini 3466 ya yükseltmen
  11. S

1gb 128bit radeon 7770 ekran kartıyla mining mümkünmü?

yaparsın yapmasınada elektiğine yazık yani en yeni ekran kartı olsa hadi neysede
  12. S

16 gb ram ım var ama 8 gb ını kullanabiliyorum

yani ramleri 1ve 3 slotamı yerleştireyim dual çalışması için ?
Top Bottom