Arama sonuçları: *

1. A

50-60K fiyat aralığı laptop önerisi

Aslında evet bakılarak yapılabilir ama olsun temiz olsun bir problem yaşanmasın 350 - 400 tl verilir yani öyle söyleyeyim. Zaten kimin ne bütçesi varsa laptopa o kadar para veriyor. Sorunsuz bir şekilde windows ve driverlerı kurdurmak en mantıklısı bence. Tabi herkesin kendi fikridir ona da bir...
  2. A

Birkaç tane teknik servise danıştım. Ortalama 400 TL gibi bir fiyat çektiler. Birisi 350 birisi 400 birisi de 450 tl dedi. Benim yaşadığım şehirde bu şekilde fiyat söylediler. 1722981820 Birkaç tane teknik servise danıştım. Ortalama 400 TL gibi bir fiyat çektiler. Birisi 350 birisi 400 birisi de...
  3. A

Dell g16 7630 rtx4070 alınır mı

Benim de zaten en başından yine söylediğim şey budur. Hatta ben de konu başlığı açtım. Orada da belirttim. İntel işlemcili İ7 - İ9 13900HX ile 14900HX arası işlemci nesilli en az 32 gb ramli 1 tb ssdli 4070 ekran kartlı ve 2k ekran özellikli başka bir laptop tavsiyeniz varsa yazabilirsiniz...
  4. A

Ben bunu anlatmaya çalıştım. Binlerce hatta dünya üzerinde milyonlarca belki de victus ürünlerinden alan insanlar oldu. Hani alanlar da bir şey biliyor ki alıyorlar. Ve sizin de dediğiniz gibi genel olarak memnunlar. Bir tek can sıkan konu ekranları. Onda da zaten iade alıp ekrani normal olanları...
  5. A

Ben de çok baktım. 2 aydır bakıyorum. Ama son 1 aydır derinlemesine araştırıyorum forumlara giriyorum youtube da inceleme videolarına bakıyorum. Kısacası herşeye bakıyorum. Kendi bütçeme göre ve istediğim özelliklere göre baktığımda 4 tane laptop buldum. Dell G16, Acer Helios Neo, Casper...
  6. A

Yok aslında. Sorduğunuz için teşekkür ederim. Tamamen Victus üzerine tartışma. Herkesin kendi tercihi. Her laptopun iyi ve kötü yanları var. Kötü tecrübe yaşayan da olmuştur. Durumlar anlatılır tavsiye edilmeyebilir. Dell de de böyle problemlerin olduğunu konuyu açan kişiye söyledim. Ama yine de...
  7. A

Sonuçta bir laptopu alırken herşeyiyle düşünmek gerekiyor. Eskiden beridir öyle yapıyorum. O yüzden servis ve yedek parça konusunda sıkıntılı olduğu için Acer dan uzak duruyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
  8. A

O yüzden karşında eskiden beri belki de sizler daha dünyada olmadığınız bir zamandan beri bilgisayar kullanıcısı var. Kim bilir yaşın kaçtır. Tanıdıklarımdan da daha yeni hp alan oldu. Gayet memnunlar. Merak etme. Artı bir kez daha söylüyorum. Victusun bu modelinde genel olarak bir problem yok...
  9. A

Casper nasıl 9.5 yıldır kullandıysam ve kullanıyorsam Victusu da aldığımda kullanırım eminim. Kimse kimsenin ne alacağı umurunda olmaz. Önceki cevabımda dediğim gibi bir laptopta kötü bir tecrübe yaşadın diye bütün laptoplar kötü olmaz. Benim gibi yanaşmazsınız o markaya o başka. Kendi...
  10. A

2002 den beri bilgisayar kullanıcısı olarak edindiğim bilgi ve birikimimle laf ediyorum. Bir kez daha söylüyorum diğer Victuslarda o problem yaşanmış olabilir. Ancak bu Victus modelini alanlar gayet memnunlar. Evet ben denemedim. Bir beklentim var eğer o gerçekleşmezse kesinlikle bu özelliklere...
  11. A

Geçenlerde bu muhabbeti yaptık sizinle hatırlarsanız. Siz en son benden victusun linkini istediniz gönderdim. Sonrasında sizden cevap gelmedi. Aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz. Daha yeni 2k ekranlı o laptopu alan biriyle konuştum. Size de dedim. Gayet güzel bir laptop olduğunu bir kullanıcı...
  12. A

Ayrıca Hp Victus başlığı açmışsınız. Orda gördüm. Bir eleman var. Sürekli Victus giriş segment bu paralara bu verilmez diyor. Yahu adamlar 4070 ekran kartı 2k ekran 14700 işlemcili bir laptop yapmışlar. Pardon da bu özelliklere verilmez de o para hangi özelliklere verilir acaba ? Asus demişler...
  13. A

Victusta birçok modelinde ekran konusunda problem var. O yüzden pek tercih edilmiyor. Ancak dediğim gibi R1010, 1012 ve 1019 modellerinde bu ekran sorunu yok. Daha 4 - 5 gün önce dediğim 2K ekranlı Hp Victus'u alan biriyle konuştum. Ekranı gerçekten harika dedi. Oyun vs de oynamış denemiş. Gayet...
  14. A

Belki de bahsettiğiniz gibi eski laptoplarda böyle bir durum yaşanmamış olabilir. Veya siz şanslıydınız demek ki öyle bir laptop size denk gelmedi. Ama kaç tane bilgisayar inceleyen hem de diğerleri gibi sponsorluk alıp da inceleme değil ya onu tanıyıp yeni laptopu alan kişilerin ona gönderdiği...
  15. A

Vallahi ben de son 2 aydır laptop araştırıyorum. Hangisini alsam diye. Geçen ay 3 ayrı teknik servise de danıştım. Bana dedikleri Dell veya Lenovo al. Dell'i almayı düşünüyordum. Ancak Dell'de @htg123 kişinin paylaştığı Cihaz Tv nin inceleme videosunu canlı olarak izledim. Bahsettiğiniz sensörü...
  16. A

Evet o fromdakileri ben de okudum. Her laptoplarında bu durum var mıdır bilemiyorum. Sonuçta tecrübe etmedim. O yüzden bir şey diyemem. Ancak hem inceleme hem de yorumlara bakın kesinlikle. Şikayetler varsa o sitelere de bakın net olarak buna göre karar verin derim.
  17. A

Rica ederim 👍
  18. A

Bütçenizi bir tık arttırabilirseniz paylaştığınız için ben de bunu öneririm: Hp Victus R1012NT. Victusların ekran konusu malum. Ekran konusunda problem olmayan serileri R1010, 1012 ve 1019'muş. Ayrıca benim önerdiğim laptop 2K ekranlı ve 240Hz ekran yenilemesine sahip. Ben de bunu almayı...
  19. A

Yardım 60bin TL civarı (varsa büyük ekranlı) oyuncu laptopu tavsiyesi alabilir miyim?

Ekranı 16.1 inç. Yeterli olur derseniz tavsiye ederim. 2k ekranlı 240hz ekran yenilemeli 4070 ekran kart özellikli İ7 14700HX işlemcili 32 gb ram 1 tb ssd li güzel bir laptop. Ben de bundan alacağım. Linki bu...
Top Bottom