Arama sonuçları: *

1. H

2023 de cıkan modern warfare 3 eski serinin devamı mı

mw 1 remastered ve mw 2 remasteredı oynayıp bitirdim fakat 3 u bulamadım biturlu acaba su 2023de cıkan cok eleştirilen eski serinin devamı mı yoksa ayrı mı
  2. H

gamebooster monitor 1 ms ancak 5 ms çalışıyor

ya dertten değil hani belki bi ayarı vardır 1 mse cekerim diye yani cokta umursamadım aslında cunku zaten aylardır bole kullanıyom hiç hissetmedim gecikme
  3. H

overdrive yokmu acaba bu monitorde ya 1724244205 monitorun ayarlarından overdrive buldum acaba ayarını kaç yapmalıyım
  4. H

ozaman uğraşmım ama yt de overdrive falan gormustum o nasıl bişey bilen varmı
  5. H

gameboosterın sitesini bulamadım
  6. H

tamam bi bakayım
  7. H

valla dediğim gibi bi site var ordan baktım yanlış olabilir mi acaba 1724243981 overdrive aleti mi 1724243995 olcmek icin mi alet
  8. H

overdrive falan var diyolar nasıl yapılıyor
  9. H

bi instagram reelste karsıma cıktı video adamın dediği siteye girdim ordan baktım 5 ms yanlış mıdır nerden olçebilirim acaba
  10. H

peki ne yapmam gerekiyor 1 ms diye aldığım monitor 5 ms çalışıyor resmen dolandırılmışım
  11. H

2 3 ay önce gamebooster monitor aldım 1 ms 165 hz ancak yapmış olduğum testte öğrendim ki monitor 5 ms çalışıyor nasıl 1 ms e düşürebilirim
  12. H

cod modern warfare 2 remastered işlemci ısınıyor

tamamdır teşekkür ederim
  13. H

peki sorun olur mu boyle oynasam oyunu bırakmak da istemiyorum çok sarıyor ve bu sorun sende de oluyor muydu
  14. H

oyunu oynarken işlemci kullanımı gayet normal yüzde 30 larda ve sıcaklıklarım da max 75 derece sıkıntı yok ancak oyunda aralarda yükleme ekranı geliyor ve işlemciyi yüzde yüz kullanıyor ve sıcaklık 95 e kadar cıkıyor sonra yukleme ekranı bitince yavas yavas normale donuyor fakat yukleme ekranı...
  15. H

fan control uygulaması silinmiyor

safe mod nasıl açılıyor valla bilmiyorum 1724178189 attıgın linkteki şeyleri yaptım ve buseferde yine arşivlenen dosya silinemiyor diyor
  16. H

kusura bakmayın sinirliyim de ancak uygulama setup şeklinde değil yani zip dosyası silinebilir mi yine de 1724157621 denetim masasında yok işte uygulama zip şeklinde ve görev yöneticisindede uygulama yok 1724157629 fan control 1724157744 your uninstaller indirdim fakat dosyayı nasıl sileceğim...
  17. H

tamam fan ayarlarını ayarlamak istemiyorum artık su uygulamayı nasıl sileceğim onu soruyorum
  18. H

ya gecen gun su lanet fan control uygulamasını indirdim silmek istiyorum fakat uyguluma calısmamasına ragmen uygulama calısıyor kapatıp tekrar deneyin diyor nasıl kurtulacagım bundan
  19. H

Read Dead Redemption 2 Türkçe Yama

Cik gir yap benim yama da da bazi girislerimde oluyor cik gir yapiyorum duzeliyor
  20. H

Antivirüs programı yüzünden Türkçe yama indiremyiyorum

Sag altta gizli simgeler yeri var ya orda gozukur program sag tikla cikis de
Top Bottom