Arama sonuçları: *

1. K

Rog Pugio II vs Logitech G305 (ya da 600TL kablosuz fare)

Selamlar 600 TL Bütçem var Rog Pugio II ile Logitech G305 arasında kaldım ne önerirsiniz ? Veya 600 TL civarında başka kablosuz ne önerirsiniz ? Elim orta-büyük arası ve palm grip tutuyorum
  2. K

Corsair Harpoon RGB Wireless vs Logitech G305

kimsenin mi fikri yok ya
  3. K

up lütfen cevap
  4. K

uplayalım
  5. K

Arkadaşlar bu iki mousetan birini almak istiyorum başka alternatifim yok sadece bu iki fareyi kıyaslayabilir misiniz? Teşekkürler.
  6. K

G305 vs Rival 3 Wireless

uplayalım
  7. K

G305 vs Rival 3 Wireless

uplama
  8. K

G305 vs Rival 3 Wireless

Sorum başlıktaki gibi birinden birini almayı düşünüyorum. Şu an Rival 310 kablolu kullandığım için Rival 3'e daha yakınım.
  9. K

Öneri Maksimum 500 TL ye kablosuz mouse önerisi.

g305 250 saat diyor o yüksek tazeleme hızında mı?
  10. K

Hocam rival 3 için 400 saat pil çmrü denmiş g305 için250
  11. K

Merhabalar başlıkta yazdığım gibi 500 TL Bütçem var kablosuz mouse almak istiyorum. Aklımda Rival 3 veya G305 var. Çok oyuncu bir insan değilim ama arada oyun oynarım (tür farketmeden). Tavsiyelere açığım
  12. K

Nefes verirken havayı göze üflemeyen maske önerisi.

Selamlar kronik göz kuruluğum var bu yüzden maskelerde nefes verirken havayı göze (yukarıya) üflemesi beni çok rahatsız ediyor. Havayı göze üflemeyen hangi marka maskeler var acaba? FFP2-3 N95 falan da olur, göze hiç hava vermesin maske başına 5 liraya kadar çıkabilirim.
  13. K

Nefes verirken havayı göze üflemeyen maske önerisi.

Selamlar kronik göz kuruluğum var bu yüzden maskelerde nefes verirken havayı göze (yukarıya) üflemesi beni çok rahatsız ediyor. Havayı göze üflemeyen hangi marka maskeler var acaba? FFP2-3 N95 falan da olur, göze hiç hava vermesin maske başına 5 liraya kadar çıkabilirim.
  14. K

Nefesi yukarı vermeyen maske (havayı yukarı/gözlere üflemeyen)

Selamlar gözlük kullanmıyorum ama göz kuruluğum var ve maske taktığımda nefes verince hava yukarıdan çıkıyor bu da hem gözümü daha da kurutuyor hem de oldukça rahatsız ediyor. Bunu yaşamayacağım maske önerisi arıyorum n95/ffp2 falan da olur maske başına 4 TL ye kadar çıkabilirim. Evony'de bu...
  15. K

Gözlüğe buğu yapmayan maske (havayı yukarı/gözlere üflemeyen)

Selamlar gözlük kullanmıyorum ama göz kuruluğum var ve maske taktığımda nefes verince hava yukarıdan çıkıyor bu da hem gözümü daha da kurutuyor hem de oldukça rahatsız ediyor. Bunu yaşamayacağım maske önerisi arıyorum n95/ffp2 falan da olur maske başına 4 TL ye kadar çıkabilirim. Evony'de bu...
Top Bottom