Arama sonuçları: *

1. S

Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition

1728107715 Sanırım Hepsiburada alacağım diğeri pek fazla güvenim olmuyor
  2. S

Alıyorum umarım ki sıkıntı yasamam
  3. S

Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition almayı düşünüyorum sizce tercih eder misiniz? Valorant CS go gibi oyunlara oyuyorum
  4. S

2 bin'lik Mouse önerisi

Kablosuz kablolu farketmez düzgün bir sekilde mouse istiyorum valorant CS go gibi işime yarayacak varsa önerir misiniz
  5. S

İnternet kablolu hızlı wi-fi yavaş

apple 12 pro max denedım olmadı redmi 11 pro denedim olmadı her telefona denıyorum düşük alıyorum D:
  6. S

Telefonda wi-fi deniyorum
  7. S

Tp link evet modemi yakında test ettim ortak yani komşudan bağlanıyorum interneti
  8. S

Benim internetim 100 mbps var kablolu ile 100 mbps alırken wi-fi 1-20 mbps veriyor bazen hiç vermeyebiliyor ortak interneti kullanıyorum model mi sıkıntı var yoksa başka ne sebebi var
  9. S

Ekran kartı soğutucu

Bu resimdeki ekran kartı soğutucu alınır mı 4060ti ventus 2x kullanıyorum ama açıkçası 78-80 derece görüyorum alırsam 70 derece üstü çıkmasın benim için yeterli
  10. S

Bu ürün'ün ekran kartına faydası var mı acaba?

Bende alacağım MSI ekran kartım var 4060ti derece 78-80 derecere oyuyor onun alıp işime yarar mı acaba
  11. S

Bluetooth adaptör önerisi

Valorant oynamak için kaliteli Bluetooth adaptör lazım öneri nedir
  12. S

1000 TL klavye önerisi

1000 TL'ye klavye lazım tuşlar basması sessiz bir şekilde olsun basım ağrısı olmasın tessukerler 😂
  13. S

Sıvı soğutucu lazım işlemcim 5600

Önerin nedir o zaman
  14. S

https://www.trendyol.com/izoly/t120-liquid-cooler-120mm-5v-argb-islemci-sivi-sogutucu-p-62192317?boutiqueId=61&merchantId=123676 bunu buldum da kötümü acaba
  15. S

Biliyorum ama kötü duruyor diye sıvı soğutucu karar verdim
  16. S

5600 işlemcim var sıvı soğutucu lazım da 1000-1500 arası bütçem ama kaliteli ve sessiz fan şekilde olsun 70 dereceden üstü görmek istemiyorum
  17. S

İncehesap cuma gecesi

Cumatesi sabah görüştük sipariş onaylandı diyor umarım iade etmez 1703519173 Tamam ürünü paketleniyor diyor sıkıntı yok teşekkür ederim
  18. S

İncehesap cuma gecesi

Peki sipariş aldım fakat ödeme onaylandı diyor ama sipariş detayı girince en altda ödeme hatalı diyor sonuçta para gitti sıkıntı yaşar mıyım
  19. S

İncehesap cuma gecesi

Merhabalar incehesap cuma gecesi sipariş aldım hazır sistem olarak sizce kargo verilmesi ne kadar sürer tessukerler
  20. S

Bu sistem Nasıl alınır mı

Tamamdır 🤭 kusura bakma hocam biraz ben şey oldum da o yüzden ilk defa hazır pc sistem alacağım 😊
Top Bottom