Arama sonuçları: *

1. D

Hotswap Klavye İçin Dokunsal Anahtar Tavsiyesi

Merhabalar, MAGIC-REFINER RK68 model klavye kullanıyorum fakat klavyenin üzerinde gelen kırmızı anahtarların hassasiyeti beklediğimden fazla yazarken fazladan karakter basma sorunu ile karşılaşıyorum. Bu bağlamda klavyedeki anahtarları değiştirmek için önerebileceğiniz dokunsal geri bildirimli...
  2. D

5K Bütçeli Kablosuz Kulaklık Önerisi

Merhabalar, 5000 lira kadar bütçem var pc de kullanmak için özellikle kablosuz kulaklık arıyorum. Önerebileceğiniz marka modeller nelerdir?
  3. D

Sıvı veya Kule Tipi Soğutucu Önerisi

AK620 bana da mantıklı geliyor ama soğutucu 160mm yükseklikte kasanın resmi sitesinde maximum 163mm soğutucu takılabildiği yazıyor, o yükseklik işlemci üzerine takıldıktan sonra mı 163mm yoksa işlemci yüksekliği ile 163mm mi ona emin olamadım
  4. D

Sıvı veya Kule Tipi Soğutucu Önerisi

Merhabalar, İşlemci olarak Ryzen 5 5600x, Kasa olarak DeepCool CC560 (Kasanın üst kısmında 240mm radyatör yeri mevcut), Anakart olarak Gigabyte B450M H modeli, Ekran kartı olarak Gigabyte 3070 Ti Gaming modelini kullanıyorum. Alacağım soğutucunun ekran kartına temas edeceğini pek düşünmüyorum...
  5. D

Elektro Gitar Tavsiyesi Hakkında

Arkadaşlar merhaba, elektro gitar çalmayı öğrenmek istiyorum fakat yeni başlayacağım için gitardan ve amfiden hiç anlamıyorum https://www.do-re.com.tr/donner-dst-100s-st-elektro-gitar-seti-sunburst...
  6. D

Midex RPH-20 Black iyi bir başlangıç gitarı mı

Hocam merhabalar aldıysan yorumların nedir?
  7. D

3070 Ti ve 3070 Ti Oc

fan hızı %50'den yukarı çıkmadı hiç ona rağmen şuanki oyunlarda 65 derece üstü görmedim fpslerde gayet iyi
  8. D

God of War Kayıt Dosyası "Between the Realms" Lazım

Merhabalar, God of Wardaki 13. chapter sonu 14.chapterın başına ait save dosyası lazım. Eline olan varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler.
  9. D

Kararsız Kaldım Monitör Yardım

Teşekkürler.
  10. D

2.monitör VA panel hocam aradaki Hz farkı için görüntü kalitesinden düşmek mantıklı olur mu sence? daha önce va panel ve ips panele ayrı ayrı bakıp renk kontrolü yapmadığım için soruyorum
  11. D

Hocam maaş gününden kaynaklı ayın 1'ini bekliyorum o süre içinde gelirse deneyimlerini paylaşabilir misin?
  12. D

1080p de 27 inch sıkıntı yaratıyor falan yazıyor bazı yerlerde piksel arası boşluk vb konular. O yüzden bi tık kararsız kaldım açıkçası
  13. D

Merhabalar, 1 - https://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-8-xg2405-full-hd-1ms-144hz-ips-panel-gsync-freesync-gaming-monitor-122476.html 2- https://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-6-vg24vqr-1ms-mprt-165hz-dp-hdmi-va-pivot-gaming-monitor.html 3-...
  14. D

3070 Ti ve 3070 Ti Oc

Merhabalar, Bir kaç gün önce Gigabyte 3070 Ti 8GB bu kartı aldım, fakat 3070Ti OC versiyonlar ile arasında neredeyse 3-5K fiyat farkı mevcut. Bu farkın tek sebebi 60Mhz Core Speed olacağını sanmıyorum. Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  15. D

arkadaşlar hem tev hem de kyk bursu aynı anda alınabilir mi

malasef eğer herhangi bir kurumdan burs alıyorsan diğer bursları vermiyorlar ama kyk kredisinin üstüne burs alabilirsin diye biliyorum.
  16. D

🔥İndirim FİFA 23 210 TL Epic Games

Kupon derken hocam.
  17. D

4000 TL Bütçe İle Alınabilecek Monitör

forumdaki arkadaşlar sağolsun :)
  18. D

https://pckolik.com/urun/artemis-oyun-bilgisayari/
  19. D

Kasayı sipariş ettim, monitor yok :)
  20. D

Merhabalar, 4000 tl bütçem var bu fiyat bandında tavsiye edebileceğiniz monitörler nelerdir, panel olarak ips veya va panel olabilir. 1671010027 vatanbilgisayar.com/asus-23-6-vg24vqr-1ms-mprt-165hz-dp-hdmi-va-pivot-gaming-monitor.html Ben şu ürünü buldum ama f/p olarak nasıldır bilgisi olan var mı?
Top Bottom