Arama sonuçları: *

1. Dusmax

🔥İndirim PARİBU HEDİYE 300TL PİZZA KUPONU

Yani şimdi sipariş etmesemde olur demi
  2. Dusmax

🔥İndirim PARİBU HEDİYE 300TL PİZZA KUPONU

Kodu aldım ama kullanma süresi var mı? Şuan sipariş edemem 10 gibi sipariş edebilirim anca.
  3. Dusmax

Yoksa bize sandığımızdan da mı yakınlar !👽👽

Hani ihtimalsizlik vermek saçma olur zaten.Yüz binlerce yıldır var olan insanlıkta daha insanlı olarak tek uydumuza gidilebildi.Ve mesafeye bakılıcak olursa teleskopların gördüğünden milyarlarca fazlası var.Dünyada yaşam var ise mutlaka diğer yıldız sistemlerinin birinde veya galaksinin ucunda...
  4. Dusmax

Benim kast ettiğimde normal yaşam formu değil hocam.Evren çok büyük ve sadece bizim olma ihtimalimiz 0'dır.Ne kadar araştırma yapılırsa yapılsın tahmin veya kesinlik olarak tek akıllı yaşam formu olmayacağımız belli.Daha teknoloji ve bilimde yeniyiz denilebilir bu yüzden bu tür düşünce mantık...
  5. Dusmax

Hocam sizce biraz mantık yürütülürse milyarlarca belki de trilyonlarca yıldız sistemi bulunmakta, bizim dünyamızda yaşam mümkün ise niye diğer sistemlerde olmasın? Bir sürü araştırma oluyor ve atmosferi dünyaya benzer bir sürü gezegen keşfediliyor.
  6. Dusmax

Hatırlamıyorum hocam uzun zaman oldu.
  7. Dusmax

Hocam eğer araştırırsan ayetlerde ve peygamberlerin bahsetmelerinde olduğunu görebilirsin.Bir ara çok araştırmıştım.
  8. Dusmax

Hocam bende izledim gerçekten çok heyecanlandırdı bu durum beni.Ben zaten diğer yaşam formlarının olacağını düşünüyordum fakat Tip 2 medeniyet seviyesinde yakın bölgemizde böyle bir ihtimal düşünmüyordum.Eğer gerçekten oralarda bir Tip 2 Medeniyet var ise bunların bize zarar vereceğini...
  9. Dusmax

Windows Hello kapatamıyorum

Arkadaşlar pin kaldırma butonu pasif durumda ve microsoft store'da başka hesaba gireceğim zaman hello bilgilerini bu hesaba aktaralım diyiyor ve ben bunu istemiyorum.Nasıl kapatıcam bunu?
  10. Dusmax

🖥 Kaç inç (ekran) monitör kullanıyorsunuz?

17.3'' 2560x1600
  11. Dusmax

Yardım s23 Alıcam Pişman eder mi? ?

Hocam kameranızda sorun olabilir mi? Ben de ders çalıştığımdan dolayı hep kağıt kitap içeriği çekiyorum ve hiç öyle bir sorun olmadı.Veya çektiğiniz ortamın ışık kaynağında bir problem var ise yapıyor olabilir.
  12. Dusmax

Türkiye hocam. 1715974436 Yav yine ben mesaj attım sandım noluyo buga mı girdi diyodum ŞDSLKFŞSKDFLŞSDFKSDFA
  13. Dusmax

S23 kullanıyorum pil performansı ortalamaya vurursak 6-7 saat ekran açık kalma süresine sahip, günü çok rahat çıkartıyor.Bazen ekran açık kalma süresini 5.30 saat bazen 7.40-8.30 saat gördüğüm oluyor. Kamera ve sosyal medya performansına gelirsek kayıp olmuyor, bir çok kez sosyal medyaya...
  14. Dusmax

🔥İndirim ACER NITRO 16 RTX 4070 45.590 E DÜŞMÜŞ

3 gün önce 48'e aldım AAAAAAAAAAAAAAAAAA
  15. Dusmax

17.3'' Kaliteli Laptop Çnatası Önerisi

Anladım teşekkür ederim
  16. Dusmax

Hocam gelmesi uzun sürmüyor mu ya
  17. Dusmax

Ben beğenmiyorum kanka ya
  18. Dusmax

Yardım Ekran 165hz Valorant'ta 158hz?

Yarın deneyip haber vericem hocam teşekkür ederim
  19. Dusmax

Arkadaşlar başlıkta da belirttim cihazım Nitro 16 sanırım 17.3''.Su geçirmeyen kaliteli güzel koruyan bir çanta arıyorum.
  20. Dusmax

Yardım Ekran 165hz Valorant'ta 158hz?

Oyun ayarlarından mı
Top Bottom