Arama sonuçları: *

1. Hüseyin34

Yardım Warzone 2 FPS 50 üstüne çıkmıyor.

hocam VRAM ile alakalı olacağını sanmıyorum hangi ayarı denediysem aynı sorunu yaşıyorum zaten kartı 95-98 lerde kullanması gerekirken 50-60 larda kullanıyor bunu çözmüş değilim. Tüm herşeyi denedim. VRAM kullanımı düşük olmasına rağmen devam ediyor. 1 haftadır hiçbir sorun yoktu.
  2. Hüseyin34

Yok oyun 50 fps üstünü vermiyor daha doğrusu kartı kullanmıyor görüntü 30 fps gibi. Ekranda çok yüksek titreme sorunu mevcut. Sadece oyun içinde oluyor. Lobi ekranında 90-98 lerde kullanıyor oyun kartı sorun olmuyor ama oyuna girince kafayı yiyor frametime bildiğin dalgalı gidiyor sürekli...
  3. Hüseyin34

Warzone 2 de dün hiçbir sorun yokken şuan sürekli düşük fps ve shutter sorunu yaşıyorum. Oyun arayüzünde hiçbir sorun yokken oyuna girince fps 50 lere düşüyor ve frametime çok dalgalı şekilde ilerliyor. Oyundaki görüntü çok titriyor ve acayip lag oluşuyor. Sorunun temel nedeni olarak ekran kartı...
  4. Hüseyin34

Bütün Oyunlar Sorunlu

Hocam SSD veya herhangi birimlerde sorun yok hepsi testlerde tertemiz çıkıyor hadi benimki bozuk arkadaşın ki yada redditte sorun yaşayan insanlarında mı bozuk? Ben bu sorunların oyundan veya yazılımlardan kaynaklardan olduğunu düşünüyorum. Bu sdd veya ram ekran kartı gibi donanımsal sorun...
  5. Hüseyin34

Bütün Oyunlar Sorunlu

KONU UZUN BİLİYORUM FAKAT ÖNEMLİ ! Evet arkadaşlar bütün oyunlarda yazılımsal problemler var ben bunun farkına vardım. Önceden habire bilgisayar sistemimde sorun var olduğunu düşünüyordum bundan dolayı 3 tane bilgisayar değiştirdim. Ekran kartı işlemci derken değiştirmediğim parça kalmadı. O...
  6. Hüseyin34

Battlefield 5 başarım kazanınca oyun kasıyor

Bilgi için teşekkür ederim ama hala aynı sorunu yaşıyorum. Günlük görev ilerlemeleri yüzünden sürekli başarım bildirimi çıkıyor resimdeki gibi ve oyun ağırlaşıyor 40-60 fps gibi oluyor. Görev tamamlayınca da fps drop oluyor ve oyun takılıyor.
  7. Hüseyin34

Aynen özellikle level atlayınca 1-2 saniyelik drop yiyor oyun.
  8. Hüseyin34

Oyundaki bir ayarı Nvidia ayarları ile kapatabileceğini nereden düşündün hocam :unsure::)
  9. Hüseyin34

Açıkta zaten sorun başarım kazanınca yada rütbe atlayınca oluyor. Anlatmak istediğim aslında tam olarak bu: Görev vb. gibi ilerleme bildirimi çıkınca 10-20 fps falan düşüyor, anlık takılmalar oluyor ama özellikle görev tamamlandığında yada rütbe atlandığında 25-30 fps düşüyor aniden drop...
  10. Hüseyin34

EA Play üzerinden oynuyorum.
  11. Hüseyin34

Oyun içi başarım kazandığım zaman sol ekranda başarım bildirimi çıkıyor ve her çıktığı zaman FPS düşüyor. Bazen de mikro takılmalar ve görüntü 50-60 FPS gibi oluyor ( 110-90 FPS alıyorum ). Özellikle çatışmalarda sürekli çıkıyor. Tam adamı vuracağım FPS aniden 110-100'den 70-80'e düşüyor ya da...
  12. Hüseyin34

❌İndirim Bitti! incehesap çılgın indirim

Bir ince dolandırma gecesi de bitti !!!
  13. Hüseyin34

3 kişi daha almış
  14. Hüseyin34

Alan nasıl almış la
  15. Hüseyin34

1 SAATTİR TESLİMAT SAYFASINDAN BİR İLERİ GİDEMEDİM HABİRE DÖNÜYOR ***** SİTE GELDİĞİNDE İSE HİÇBİRŞEYE TIKLANMIYOR BU ALANLAR NASIL ALMIŞ VAY ANASINI BE BÖYLE İŞİN
  16. Hüseyin34

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

pek sanmam 300 stok yalan max 50 stoktur. 1 saniyede nasıl bitsin 300 stok site çökmüş zaten. Bu işte sahtekarlık olduğuna eminim ödeme ekranında şifreyi girip onaylanmasına rağmen ürünü alamadım bekledi en son ürün fiyatı değilmiş.
  17. Hüseyin34

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Şifreyi girdim onaylandı yazısı çıkmasına rağmen ürünü alamadım. Sahtekarlıkta zirve yapmış bu içine ettiğimin firmaları. Milleti 15 tl için maymun ediyorlar. 300 stok 1 saniyede bitiyor yersen lüpen.
  18. Hüseyin34

3050'den 6600 / 6600XT'ye geçmek mantıklı mı ?

sanş işi 3050 de driver sorunları mevcut fakat amd de wattman gibi sorunlar mevcut ve kaç yıl olmasına rağmen sürücülerini hala düzeltemedi. 3060 falan alabilir belki. Ama amazondan alacaksa alabilir bir sorun olursa 30 gün içinde iade hakkı oluyor istediği gibi geri iade eder.
  19. Hüseyin34

3050'den 6600 / 6600XT'ye geçmek mantıklı mı ?

Kartlar arasında bariz fps farkı var ama amd de driver sorunları mevcut. Sanş işi. 3050 liyi değişme nedeniniz nedir?
  20. Hüseyin34

Xbox Game Pass diskleri görmüyor oyun yüklenmiyor

Konu başlığında da belirttiğim gibi Xbox'a giriyorum oyun yükleye tıklayınca SSD ve HDD'i görmüyor. Oyun yükleyemiyorum kaç gündür. Format attım, Xbox'ı silip yükledim, SFC /scannow çözümlerini denedim bir işe yaramadı. Başta diski görüyor ama yükleye basınca "hazırlanıyor: %0" da kalıyordu...
Top Bottom