Arama sonuçları: *

1. J

Hangi monitörü almalıyım?

Lg'nin bir modelini bulmuştum pivotluydu görünüşü de güzeldi alacaktım birden fiyat arttı sonra Asus'a döndüm ben sen LG olana bir bak istersen bütçen uyuyorsa modeli LG Ultragear 24gn65r-b 1701473810 Gsync konusuna bakmadım emin değilim ama Asus monitör seçtim sonunda Tuf serisinden. LG'nin...
  2. J

ARYOND A24 V1.1 mi VIEVSONIC VX2468-PC-MHD mi ??

Hangisini aldın merak ettim?
  3. J

Yardım Monster Aryond a24 v1.1 alınır mı?

Aryond modeline bakıyorum bende temmuzda yazmışsınız monitörle ilgili şuan ne düşünüyorsunuz?
  4. J

Monster aryond mu Casper excalibur mu

Bunlardan birini aldın mı merak ettim :)
  5. J

Pivot özelliğini ne için arıyorsun paneli fark ediyor mu bilmiyorum ama samsungun g3 odyssey serisini hiç inceledin mi?
  6. J

Öncelikle deneyimini anlattığın yorum için teşekkür ederim alacağım monitörü tasarım işleri için ve oyun için kullanacağım. Bahsettiğin pivot özelliği monster aryond modelinde mevcut. Benim bu üçünden birini alma isteğimin sebebi aynı zamanda hoparlör de bulunduruyor olması. Açıkçası monster...
  7. J

Merhaba arkadaşlar öncelikle Aoc monitör'le ilgili kötü tecrübem oldu geldi ve aynı gün fazla sayıda ölü piksek çıktığı için geri gönderdim. Şimdi 3 monitör arasında kaldım. Hem oyun hem iş için hangisini seçmeliyim yardımcı olur musunuz? 1. Monster Aryond A24 V1.1...
Top Bottom