Arama sonuçları: *

1. Rlonq

Laptopum kendi kendine kapanıyor

Artık şarj aleti çıkardığım 2 dakika içinde kapanmaya başladı yardımcı olacak yok mu ?
  2. Rlonq

Brave ekranı bozuldu

teşekkürler hocam
  3. Rlonq

Laptopum kendi kendine kapanıyor

Arkadaşlar merhaba herkese iyi günler konuya giriyorum laptop modelim Asus N550JV biraz eskidi emektar, yaklaşık 4 ay önce batarya değişimi yaptım. Orijinal batarya üretimi kalkmış tabi retro batarya taktırdım. 31 Aralık gecesine kadar bir sorun yoktu gece şarj uyarısı vermeden kendi kendine...
  4. Rlonq

Brave ekranı bozuldu

hocam ben de aynı sorunu yaşıyorum biraz daha amatör bir dille çözümü tekrar anlatır mısınız lütfen?
  5. Rlonq

Önerdiğim Monitör Hakkında Tavsiye

Merhabalar fazla oyun oynamıyorum arada arkadaşlarla minecraft oynuyorum onun dışında internette takılıyorum böyle bir monitör almayı düşünüyorum kullanan ya da bilen varsa nasıldır herhangi bir kronik arızası var mıdır ...
  6. Rlonq

Minecraft Pelerin Yapma

Selamlar herkese, pelerin yapmasını biliyorum fakat pelerinin bazı yerlerinin saydam olmasını istiyorum ya da bir texture pack üzerinden de düşünebiliriz item editliyorum oyunda dosyayı açtıgımda o itemin saydam olması gereken yerler beyaz oluyor bunun çözümünü bilen var mı ?
Top Bottom