Arama sonuçları: *

1. TheEren

400tl klavye önerileri

En az mekanik al bence. Ve adı bilindik bir marka almanı öneririm.
  2. TheEren

Core i3-12100F'li Topladığım bilgisayar Nasıl?

Bence sistemin güzel. MaşAllah.
  3. TheEren

Yardım 4Gb ram Ets 2 kaldırırmı?

Hangi sürümler'i önerirseniz
  4. TheEren

Yardım 4Gb ram Ets 2 kaldırırmı?

Arkadaşlar bu sistem ets 2 kaldırırmı Quad-core processor (up to 1.4GHz) DDR3 4GB ram (galiba 548MHz) AMD Radeon HD 8250
  5. TheEren

Öneri Anker SoundCore R100 TWS vs Oppo Enco Duds W12

yani ben oppoyu tercih etceğim sanırım çümkü bana daha güzel geldi zaten ikisinin arasında dağlar kadar fark olcak değil ya çok bariz bir fark olcağını düşünmüyorum
  6. TheEren

Öneri Anker SoundCore R100 TWS vs Oppo Enco Duds W12

Anker SoundCore R100 TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık ve oppo enco buds w12 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? aslında anker dahah iyi deniyor ama opponun dokunmatik özelliğine bayılıyorum o yüzden arada kaldım 1657981929 hocam cevap yazan yokmu ya
  7. TheEren

Öneri 450 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar. Arkadaşlar AirPods tarzı 200-500 TL arası Bluetooth kulaklık öneriniz var mıdır? Seyahatta dışarıda dolaşırken vb. ses kalitesi iyi olan ve dokunmatik vb. özellikleri olan kulaklık önerirseniz güzel olur.
  8. TheEren

Öneri 200-450 TL arası kulak üstü kulaklık tavsiysesi

Arkadaşlar 200-450 TL arası ses kalitesi iyi olan şarkı dinlemeye uygun ve oyunlarda iyi olan bir kulak üstü kulaklık arıyorum fiyatı 25 50 tl civarı fazladan olabilir mobil ve pc uyumlu olursa iyi olur dışardan gelen sesleride iyi önlesin bu kadar
  9. TheEren

Yardım Bu sistem Gta 4 kaldırırmı

tahmini kaç? bana 25 30 yeter
  10. TheEren

Yardım Bu sistem Gta 4 kaldırırmı

Bu sistem Grand Theft Auto IV: The Complete Edition kaldırırmı
  11. TheEren

Oyunlarda fps arttırma

Arkadaşlar oyunlarda Advanced systemcare gerçekten gözle görülür fps artışı sağlıyorumu ve Advanced systemcare ve Driver booster hızlandırması arasnda fark varmı
  12. TheEren

Yardım 4Gb ram ile fortnite oynanırmı

Aynen öyle artık güncelleme geldikçe oyunlara yeni bir sistem almak gerekiyor ama bu ekonomide zor
  13. TheEren

Eskiden yüklemiştim 15 fps civarı oynatmıştıda geri deniyimmi diye
  14. TheEren

Arkadaşlar sistemim Quad-core processor (up to 1.4GHz) DDR3 4GB ram (galiba 548MHz) AMD Radeon HD 8250 bu sistemle fortniteyi 20 25 fps de oynayabilirmiyim?
Top Bottom