Arama sonuçları: *

1. Damage

Msi shout out steam kodu nasıl satabilirim?

kaç günde geldi kod acaba
  2. Damage

Yardım Kingston Renegade SSD'de DRAM var mı?

alabildin mi? 1726860257 fury olmayanı yok diye biliyorum bunun dram var yazmakta
  3. Damage

🔥İndirim ARCTIC LF2, LF3 ve Termal Macun Ürünleri - INVENTUS

merhaba iyi forumlar bu kadar fanı nasıl bağladığınız hakkında soru sormak istiyorum çünkü bende bağlamak üzereyim yardımcı olabilir misin
  4. Damage

7 adet fan kasaya nasıl takılır

Tamam çıkmıyorsa ayrıyeten alayım hub ama hubın anakartta nereye takıldığını bilmiyorum onu biliyormusunuz sysfan kısmına mı acaba 1726738870 https://amzn.eu/d/4rfSlc5 Bu daha mantıklı geldi
  5. Damage

Kasa ile argb hub çıktı mı bende öyle yapacağım ama çıksa bile kaç fan desteği var acaba yardımcı olabilir misiniz 1726738173 Ve bu argb ve pwm destekleyen hubu anakarttaki hangi girişe takmamız lazım
  6. Damage

Sizde de mi bu kasadan var
  7. Damage

Arkadaşlar merhaba. Raijintek ponos Ultra kasa aldım biliyorsunuz, ön 3 arka 1 fan ile geliyor ben buna 3 adet daha fan eklemek istiyorum. Sizce o üç fan nereye takılmalı? Üçü de üst egzoz mu olmalı ya da 2 üst 1 PSU'nun oraya mı takılmalı? Ya da yan mesh panele mi?
  8. Damage

Marangoza masa yaptıracam konuya bir el atar mısınız lütfen ?

Bence ilk koltuk al ona göre ölçü yaptır ben şuanki koltuğumun en üst yükseltisinde 82 cm lik masaya rahata oturabiliyorum ama koltuk değiştiği an yükselti pozisyonu tekrar ayarlamam gerekir
  9. Damage

750watt 80plus psu önerisi

Aldım kargo geldi teşekkürler
  10. Damage

Marangoza masa yaptıracam konuya bir el atar mısınız lütfen ?

Sunta belki değişebilir ölçüler güzel koltuk ile masa yüksekliği uyumlu olsun rahat oturmak için bende yaptıracağım 160x80x78 düşünüyorum 1 haftaya yaptırırım odamdaki müsaitlik 160cm tek monitör
  11. Damage

Rajintek pean c7 alınır mı?

dark v30 nasıldır acaba bende kasa alma arifesindeyim
  12. Damage

750watt 80plus psu önerisi

Arkadaşlar selam parça parça sistem topluyorum az çok araştırdım güzel bir PSU önerisi lazım BitFenix, MSI ve High Power önerileri gördüm sizin de fikrinizi almak istedim. Sistemim: Ryzen 5 7500F. Gigabyte RTX 4070 Super Eagle 12 GB. MSI B650M Gaming Plus Wi-Fi Viper Venom 32 GB DDR5 RAM.
  13. Damage

nzxt c750 bronze ile gigabyte 4070super eagle oc uyumu

Arkadaşlar merhaba bu iki ürünü aldım aldıktan sonra kafam karıştı girişleri ve kutu içeriğinden çıkan kabloları uyumlu mudur bilemedim. Bilenler yardım edebilir mi? Ona göre iade etmeliyim
  14. Damage

Lalptop 95 derece honeywell önerir misiniz

evet haftalardır çözüm arıyorum fanlar aktif ve en yüksek rpm de 90derecelere ulaşıyor. Ayrıca pump out en çok yapan modellerden biri kyronaut muş
  15. Damage

fanlar temiz boru temiz ve tozları aldım sorun onlar değil hocam
  16. Damage

arkadaşlar gigabyte aours 15g kc i7-10870H işlemcili laptopum var bakım için termal macun değiştirdim ilk thermal grizzly kyronaut denedim bir faydası olmadı sonra mx-6 aldım uyguladım 1 2 hafta sonra yine sıcaklık 90a geldi yine mx6 uyguladım şimdi tekrar 90lara geliyor. Uzunca araştırdım...
  17. Damage

3050ti monster mi yurtdisindan alinma asus g15 2070mi

garantisiz olmasindan korkuyorum acikcasi 2yillik cihaz yurtdisi seyahatinde alinmis cok kullanilmamis almaya gittigimde nelerini test etmem gerekir 1639932605 kutusu yokmus birde benim icin onemli degil ama bilemedim
  18. Damage

monster 3050ti hocam
  19. Damage

Arkadaslar 17 20 arasi butcem var sifir abra a5 v18.2 mi almaliyim 2.el yurtdisindan alinmis asus g15 i7 10th 240hz 3ms 16ram 1tb ss 2070 8gb mi almaliyim garantisi yok az kullanilmis eger onu alirsam incelemeye gittigimde neleri test etmeliyim monster : 144hz ekran 3050ti4gb i7 11th 1tb ssd...
  20. Damage

2.000 TL telefon önerisi

Arkadaşlar ortaokula giden biri için 2k ya telefon lazım bu bütçe de çok bilgim yok önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom