Arama sonuçları: *

1. O

Monitör arızası sonunu

Monitörde çizgiler çıkıyor sanki ekran titriyor kısa sürerli yanıp sönüyor.
  2. O

Disk Bölme

Merhaba, m2 ssd var windows kurulu içerisinde ben bunu bölmek istiyorum mesela 80gb windows için ayırıcam ama 67gb bölebiliyor nasıl arttırıcam 80gb böldükten sonra geri kalan kısmı oyun uygulamalariçin kullanıcam bi arıza oldu formattan silinmesinler diye bu söntemi seçiorum olmuyor ?
  3. O

Pc açılış sorunu ???

evet biosu karıştırdım ama nasıl eski haline gelitecez sistem açılışı yavaşladı klavye ışıkları bi yanıp bi sönüyor tekrar açılıyor.
  4. O

Pc açılış sorunu ???

ama fabrika ayarlarına falan döndüm bios pili falan çıkardım..
  5. O

Pc açılış sorunu ???

Anakart mı sorunlu acaba ?
  6. O

Pc açılış sorunu ???

Pc sıfırdan açıyorum fakat açılırken Gigabyte anakart yazısı gözüküyor daha sonra işlemci ve egzoz fan durup tekrar çalışıyor daha sonra windows açılıyor .. Sanki pc açılışta reset atar gibi bi hal almaya başladı. En son ne yaptın derseniz; Aynı hızlarda8 gb RAM adım 16gb upgrade yaptım mhz...
  7. O

Masaüstü bilgisayar, açılış sorunu YARDIM!

Neyi yakmamışımdır ? açıldıktan sonra bi sıkıntısı yok sadece açılışta reset atar gibi bi hali var.
  8. O

Masaüstü bilgisayar, açılış sorunu YARDIM!

Pc sıfırdan açıyorum fakat açılırken gigabyte anakart yazısı gözüküyor daha sonra işlemci ve egzoz fan durup tekrar çalışıyor daha sonra windows açılıyor .. Sanki pc açılışta reset atar gibi bi hal almaya başladı. En son ne yaptın derseniz; Aynı hızlarda8 gb ram adım 16gb upgrade yaptım mhz...
Top Bottom