Arama sonuçları: *

1. G

Mikrofon Önerisi Max 2000TL Bütçe

birdaha indirime girme şansları varmı hocam
  2. G

Önerebileceğiniz Mikrofon Varmı Hocam
  3. G

Merhaba, HyperX Cloud 2 kulaklığımın mikrofonu bozuldu bende harici olarak bir mikrofon arayaşındayım. Çok fazla para harcamak istemiyorum çünkü çoğunlukla Discord da arkadaşlarımla sohbet için alıyorum. Baktığım modeller Midex V5, Midex V6, Fifine Ampligame A6V bu şekilde. Fifine a6v 2000TL...
  4. G

Öneri Gaming Kulaklık Önerisi

Rampage RGW8 Comfy Nasıl Hocam Çoğu Kişi Beğenmiş
  5. G

Rampage ByGame-X1 İyi Midir Hocam
  6. G

Merhaba Hocalarım , Valorant Vb Oyunları İçin Kulaklık Arıyorum Sizce Ne Almalıyım. Cevapladığınız İçin Şimdiden Teşşkkür Ederim.
  7. G

RTX 2060 İle Mining Yapmak

Özelden Yazdım Hocam Bakarsanız Sevinirim
  8. G

Hocam OC Ve UC Yardım Edebilirmisiniz
  9. G

Hocam Tek Kartla İnanılmaz Bir Bişey Beklemiyorum Ufakta Olsa Aylık Bişeyler Giterse Yeterli Benim İçin. Şuanda Aklımda Bir Kaç Soru Var. 1-)Elektrik Faturası Ne Kadar Gelicek ? 2-)RTX 2060 Niye Bu Kadar Isınıyor Ve Ses Çıkartıyor. 3-)OC Ve UC Yaparsam Kartım Daha Çok Isınır Mı ?
  10. G

Isınma Sorunu Yaşıyormu Yoksa Gayet Stabil Şekilde Mi Kullanıyor Hocam
  11. G

İnternettten Baktığım Kadarıyla RTX 2060 Olan Kişiler 32mh Ve Daha Yukarında Kazım Yapıyorlar Bende Neden Bu Kadar Düşük OC Veya OV Mi Yapmam Gerek Hocalarım
  12. G

Merhaba Hocalarım, Bugün İtibariyle Mining Yapmaya Başladım Ve Elimde RTX 2060 OC Var 26Mh İle Kazıyorum. Kazmaya Başladım Anda İnanılmaz Bir Fan Hızında Artış Oluyor Nedenini Çözemedim Bir Türlü. 82 Dereceye Kadar Gördüm Bilgisayar Yeni Daha 2 Aylık Overclock Bulunmamakta Cihazda. Ön...
  13. G

Yardım Ethernet Kablosu 15Metre Önerisi

https://urun.n11.com/kablolar/nexans-halogen-free-cat6-ethernet-kablosu-100-bakir-uclari-hazir-P390511661 Bu Nasıl Hocam
  14. G

Yardım Ethernet Kablosu 15Metre Önerisi

Merhaba Hocalarım , 100Mbps Turknet Bağlattım. Şuanlık Wifi Adaptörü İle Bağlanıyorum Bilgisayara Haliyle İnternet Hızı Yavaş. Ethernet Kablosu Alıcağım Ancak Pek Bir Bilgim Bulunmamakta Sizce Hangi Ethernet Kablosu Almalıyım ? Bütçem 40TL Ve Link Bırakırsanız Sevinirim Hocalarım.
  15. G

Youtube Beyaz Gölge Sorunu

Tam Ekran Yapınca da Düzelmiyor
  16. G

Youtube Beyaz Gölge Sorunu

Merhaba Hocalarım, Bugün Çok Saçma Bir Hata Aldım. chrome://flags/ Girip Force Dark Mode for Web Contents Aktif Ettiğimde Youtube Videolarda Sorun Çıkıyor ( Beyaz Gölge Oluşuyor ) Alta Resim Bıraktım. Sizde Aktif Edince Böyle Oluyor Mu ? Nasıl Düzeltebilirim Cevapladığınız Şimdiden Teşekkür...
  17. G

''V'' Tuşum Çalışmıyor

18. G

''V'' Tuşum Çalışmıyor

Dosya Viruslu Gözüküyor Hocam
  19. G

''V'' Tuşum Çalışmıyor

HID\VID_1A2C&PID_4C5E&REV_0110&MI_01&Col06
  20. G

''V'' Tuşum Çalışmıyor

Yok Hocam Hiçbir Uygulama Veya Sistem Güncellemesi Olmadı
Top Bottom