Arama sonuçları: *

1. aslak35

Monster T7 V21.7 mağduriyeti

kral sanki keşke biraz özetleseydin burada kitap okuyoruz sonuç ta :)) 1727192610 sen gel bana sor i7 13 hx işlemci 100 + görüyor gpu tarafında ise 60 altı değil şuan 80 civarı görüyorum bu gün 2024 ve bi s** yapamamış monster elimde ki model tular t5 23.2.2
  2. aslak35

Yardım monster control center yardım gerek

control center ımda bir sıkıntı var tulpar t5 23.2.2 kullanıyorum klavye ışıkları ayarında bir sıkıntı var manuel book ta o kısım farklı ancak bende yok aşağıdaki gibi neden olur ne yapmalıyım ancak aslında siyah arka ışık kısmı farklı olmalı
  3. aslak35

Çözüldü✓ bilgisayar programcılığı için laptop

marka diye falan alma moster berbat geldiğinden beri işlemcinin %20 sini kullanamıyorum neredeyse kaynak tam bilinmiyo ama soğutmadan dolayı olduğunu düşünüyorum çözülmeyecek iş değil
  4. aslak35

Çözüldü✓ bilgisayar programcılığı için laptop

bende var moster ama beyenmezsiniz kötü yanları çok aşırı büyük pişman değilim ama ucundan var bende t5 23.2.2 var
  5. aslak35

Mavi Ekran mavi ekran aldım tulpar t5 23.2.2

arkada oyun açıktı film izliyordum pc geç saatlerde olduğundan dolayı sesiz modda idi birden mavi ekran yedim ne yapmalıyım şuan mavi ekran gitti neden olur nasıl önlem almalıyım minidump dakiler https://drive.google.com/file/d/1sEl6GkQy6eQWS3p0AKydUdT30CiEVNt_/view?usp=sharing 1727189975 @Emre...
  6. aslak35

Mavi Ekran monster tulpar t5 23.2.2 mavi ekran (sessiz modda)

https://drive.google.com/file/d/1sEl6GkQy6eQWS3p0AKydUdT30CiEVNt_/view?usp=sharing bu şekildemi anlayamadım tam da 1727190392 hocam ? @Emre Zengin
  7. aslak35

Mavi Ekran monster tulpar t5 23.2.2 mavi ekran (sessiz modda)

minidump klosördeki arkada oyun açıktı film izliyordum birden mavi ekran yedim ne yapmalıyım şuan mavi ekran gitti neden olur nasıl önlem almalıyım?
  8. aslak35

Yardım bilgisayarım monster sesiz modda bir anda mavi ekran verdi

1727128815 bide afretburner ben genelde açık kullanıyorum ps vs. lazım oluyo bi etki eder mi? 1727128943 bu arada 0:30 da lan en alttaki
  9. aslak35

hata kodu derken anlayamadım direk ": (" ve ingilizce bir kaç şey yazıyordu sol altta complated yazıyordu öyle kod göremedim
  10. aslak35

mosnter tulpar t 23.2.2 modelini kullanıyorum win11 var az önce mavi ekran aldım geç saat te çalıştığımdan ev ahalivini rahatsız etmemek için sesiz modda çalıştırıyordum arkada oyun ve afk client açıtı ön tarafta film izliyordum bir anda mavi ekran aldım ne yapmalıyım nasıl işlemler yapılımlı...
  11. aslak35

Yardım laptopumda bu durumu engellerim ne yapmalıyım fps kaybı ve ısınma problemi

herzaman performans ayarında kullanıyorum gelişmiş ayarları nasıl açabilirim ve 45 w ayarlamayı nasıl yapıcam ? ayrıca bu honey in ürünü termal pad mi termal macunmu ? 1725282947 bende sadece böyle bir control center var 1725283019 sadece epic games brave tarayıcı spofy ve whatsapp açıkken dahi...
  12. aslak35

Yardım laptopumda bu durumu engellerim ne yapmalıyım fps kaybı ve ısınma problemi

daha önce yolladım dedimya adamlara valorant için biosdan tpm 2 açın dedim onu dahi yapmammışlar bide buna format istemişler uyuz oldum herşeyi geri yüklemek uzun sürdü iyi bir internet alt yapısıda yok
  13. aslak35

ama söylede bi problem var ben zaten aşırı yüksek seste çalışıyor 5000 6000 rpm ve iş yeri makineleri gibi cihaz onunla sesi artarsa artık kulağım patlar mı ? 1725279983 iş işten geçti b*k u temizleyeyim bari djsgujdjsdsfr
  14. aslak35

neresi kötü ki ? evet işlemci hz gibi bazı şeyleri detaysız verebiliyo kabul
  15. aslak35

evet anladım ama soğutucuyu servise sorduğumda 2 3 derece max 5 derece oynar dediler bide benim masa küçük raf var direk laptopun üstünde sığmaya bilir dene yecem artık en iyi f/p max bin tl tutan stand lı doğutucu öeriniz varmı
  16. aslak35

temizlikleri 6 ayda bir yapıyorum zaten macun bi kesin değişicem onu hallederken bi soğutuculu stand alayım 1725279286 soğutma ne yapayım ki aceba laptopa sıvı soğutma takılıyomu sdkkjsdbnkjdnkjdsk
  17. aslak35

her 6 ayda bir götürüyorum o macunu da öğrendim m2 varya tam hatırlayamadım yani fiyatı uygun f/p olanlardan koyuyorlarmış olmadı kendim grezz den bi macun alıcam gönderecem 1725279047 ben şeyi anlamadım ben yanlışmı aldım ekran kartı ve işlemci hz biraz düşük galiba bide fps ne yapıcam...
Top Bottom