Arama sonuçları: *

1. ernakblli

Oyundayken drop sorunu

Neden psu yüzünden ?
  2. ernakblli

Oyundayken drop sorunu

AMD Ryzen 5 1600 12nm Soket AM4 İşlemci Asus Prime A320M-F AMD A320 Soket AM4 mATX Gaming Anakart Adata XPG Gammix D10 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Kırmızı Gaming Ram Asus DUAL RX 580 O4G 4GB GDDR5 Gaming Ekran Kartı Apacer Panther AS340 240GB SSD Disk GamePower Crimson Guard 4x120mm...
  3. ernakblli

Oyundayken drop sorunu

Arkadaşlar valorant oynarken çoğunlukla bi süre sonra drop giriyor ve sonuç bilgisayar reset attıyor bazende reset attığında görüntü vermiyor bu kez ben reset atmak zorunda kalıyorum
  4. ernakblli

Yardım Eski kasa fanı anakartla uyumlumudur ?

Arkadaşlar bir tane fan aldım ama şuan ki anakartıma olur mu ? Aldığım fan thermaltake 12cm turbo fan tt-1225 anakartım ise asus prıme a320-k
  5. ernakblli

Ryzen 5 1600 AF İşlemci Soğutucu Önerisi

peki senin önericeğin bir kule yapı soğutucu varmı f/p
  6. ernakblli

Ryzen 5 1600 AF İşlemci Soğutucu Önerisi

Arkadaşlar bende ryzen 1600 af 12nm işlemci var stok fanda boş halde 55 60 derece geziyor acaba Dark Freezer X92RD alsam iyi bir soğutma sağlar mı ya da öneriniz var mı ?
  7. ernakblli

Snowman T6 Ultra vs M200 İşlemci Soğutucusu

bende ryzen 1600 af var ve stok fan var boş halde bile 50 55 derece t6 ultra dağa iyidir dimi ?
  8. ernakblli

karantinaya alındım ama karantina sürecim gözükmüyor ?

Merhaba arkadaşlar bundan 2 gün önce pozitif birisiyle temasta bulunduğum için karantinaya alındım ama nerde sorgulatsam karantina sürecim çıkmıyor şuan ne yapmam gerek onu da bilmiyorum bana bir bilgide verilmedi yardımcı olursanız sevinirim
  9. ernakblli

Acer Nitro QG221QBİİ alınır mı ?

Kanka aldık artık geri dönüş yok :D
  10. ernakblli

Acer Nitro QG221QBİİ alınır mı ?

4 ay önce bende düşünüyordum almayı ama sonra bunu almaya karar verdim...
  11. ernakblli

Hangi Klavye Fiyat Performans Ürünüdür

Philips Spk8614 Bu klavye nasıldır
  12. ernakblli

Hangi Klavye Fiyat Performans Ürünüdür

LOGITECH G G213 - James Donkey 610 Sizce Hangi Klavye ?
  13. ernakblli

Öneri 250-350 Arası Klavye Önerisi

Arkadaşlar 250-350 arası red swich klavye arıyorum ve istediğimi bulamadım yardımcı olur musunuz
  14. ernakblli

Yardım Şifre mi unutum yardımcı olurmusunuz

Nasıl yapcam peki
  15. ernakblli

Yardım Şifre mi unutum yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar Casper n220 tabletim var ama şifre mi unutum yardımcı olurmusunuz
  16. ernakblli

900 TL monitör

17. ernakblli

900 TL monitör

fps oyunları oynamıyorum dağa doğrusu görüntü ve renk anlamında arıyorum 1592440818 bide ıps panel olması önemli
  18. ernakblli

900 TL monitör

Arkadaşlar gerçekten 900tl arası en iyi bandında fiyat performans monitör arıyorum
  19. ernakblli

GamePower Icarus Fare Nasıl

Marka yeni duyduğum için,endişem var
  20. ernakblli

GamePower Icarus Fare Nasıl

GamePower Icarus Sizce fiyata göre nasıl ? 180TL https://www.incehesap.com/gamepower-icarus-gaming-oyuncu-mouse-fiyati-43379/?utm_source=BFR&utm_campaign=icarus
Top Bottom