Arama sonuçları: *

1. heyyo

40.000-45.000 Gaming Laptop önerisi

yok dostum hayır
  2. heyyo

40.000-45.000 Gaming Laptop önerisi

TULPAR T7 V20.6.2 çok memnunum
  3. heyyo

YouTube hiçbir şekilde açılmıyor

Arkadaşlar merhaba son birkaç haftadır bilgisayarımda youtube sıkıntısı çekiyorum telefonumda rahat rahat vidyo izleyebiliyorken bilgisayarımda vidyolar kesinlikle açılmıyor premium üyesiyim yardımcı olursanız sevinirim
  4. heyyo

60.000TL limitli gaming laptop önerisi

Puhahshahs aynen :)
  5. heyyo

60.000TL limitli gaming laptop önerisi

Tulpar t7 v20.6.2 bakabilirsin
  6. heyyo

İlk Defa Witcher 3 Oynayan birine Tavsiyeler

Bu kaynağın türkçesini bulabilir miyiz, adamın söylediği şeyler ingilizce arka plandaki önemli mi onlar ?
  7. heyyo

20'lik diş problemi alveolit

dostum lütfen cevap verirsen çok sevinirim, şimdi perşembe günü çektirdim dişi, 2 gün sonra yani cumartesi günü dediğin gibi bir şey konuldu karanfil kokulu salı günü tekrar gittim bu sefer içerisini kanattı ve yine karanfil kokulu bir şey koydu bekleyelim dedi şimdilik problem yok gibi dedi...
  8. heyyo

nasıl riskli yani doktor çok sık karşılaştılığımız en kolay komplikasyon dedi korkutma beni :D
  9. heyyo

tükürdüm birkaç kez ya :(
  10. heyyo

arkadaşlar 5 gün önce sağ taraf alt ve üst olmak üzere 2 tane yirmilik diş çektirdim, birkaç kez pansuman yapıldı doktor kontrolüne gittim antibiyotik gargara 3 gündür içmekteyim fakat az önce farklı bir doktora gittim acil diş hekimliğine yani devlet hastanesinin adam kanattı biraz pıhtı...
  11. heyyo

CS2 CT VE T KARAKTER ONERISI

teşekkür ederim dostum güzel karakterler alırım
  12. heyyo

Hangi karakterleri tavsiye edersin peki ?
  13. heyyo

Konu güncel kalsın ocak ayında ben de karakter alacağım :D
  14. heyyo

CS2 AYARLARINI KONUŞALIM

Arkadaşlar bu oyunda ne olursa olsun lag varmış gibi hissettiriyor,mesela mouse istediğim gibi dönmüyor direk hızlı şekilde 180 derece arkama bakamıyorum, örneğin fps desen 250 fps civarlarında alıyorum cs go’da 500 kadar alıyordum bu gelişmiş görüntü ayarları nasıl yapmalıyız acaba ?
  15. heyyo

NIS Görüntü Ölçeklendirme Ayarı Bilgisayarımda Neden Yok?

nasıl yapacağız mux switchi bi zararı var mı ?
  16. heyyo

cs go çözünürlük problemi

sistemim gayet iyi ama 4:3 oynarsan daha iyi oynarsın diyorlar doğru mu
  17. heyyo

her türlü kalite bu şekilde düşecek yani değil mi?
  18. heyyo

beyler hadi kafa patlatalım şimdi 1920x1080 oynarken görüntü çok net ama oyun performasımız düşüyor gibi hissediyordum aylardır şimdi 1280x960 yaptım daha iyi ve oyun akıcı hissediyorum fakat görüntü kalitesi düşük geldi biraz normal midir profesyonel oyuncular bu şekil de mi oynuyor merakımdan...
  19. heyyo

Monster laptop kullananlar,monster alınır mı ?

Kredi kartından çektir 6 taksit zaten ocak ayında zam alacağımız için eriyecektir
  20. heyyo

kickboks vs tekvando

kickboks
Top Bottom