Arama sonuçları: *

1. C

U.S. Polo Assn. sepette %30 indirim

U.S. Polo Assn. markasında geçerli sepette %30 indirim. https://www.hepsiburada.com/magaza/u-s-polo-assn
  2. C

İ7 3770 işlemci için ekran kartı önerisi

Merhabalar dostlar, Aşağıda belirttiğim sisteme ay sonu bir ekran kartı eklemek istiyorum, aklımda iki model var aslında AMD tarafında RX 6400 - RX 6500XT, fiyatları bütçeme göre uygun olduğu için bu kartları seçtim, NVIDIA tarafında 2.el alabiliyorum ancak bütçeme uygun. Sizce bu iki karttan...
  3. C

İşlemci driver'ı yüklenince FPS artar mı?

ben videoda gördüğümü söyledim yani benim o görüntü bağdaştırıcıları kısmına bide intel hd graphichs falan olması gerekmiyormu kısaca ben bu ekran kartını nın kullanımını nasıl yükseltebilirim
  4. C

İşlemci driver'ı yüklenince FPS artar mı?

Merhaba oyunlarda işlemci kullanımı yüksekken ekran kartı 50-60 larda kalıyor aygıt yöneticine baktığımda sadece ekran kartı driveri yüklü youtube da bir videoda işlemci driverını da yükleyince sorun çözülür diyordu doğrumudur cs de örn işlemci bir rekabetçi maç sonrası %100 kullanım ve 75...
  5. C

Faceit Yoldaş Acil yardım

arkadaşlar bir server'ımız var. bir 2v2 turnuva yapıcaz turnuvanın hile olmaması açısından faceitte yapmak istiyoruz ancak yoldaş mapleri faceit te yok bunları koyabilirmiyiz veya mecbur oyun içi kendimiz mi sunucu açıcaz ?
  6. C

Obs studio Ekran kartı gözükmüyor !!!

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Obs stuido da çıkış kodlayıcı olarak sadece x264 yani işlemci var ben ekran kartını kullanmak istiyorum ama çıkmıyor lütfen yardım edermisiniz ? EKRAN KARTIM : AMD Radeon HD 5700 Series
  7. C

GPU Kullanımı Düşük Lütfen yardım edin

:) evet başka nasıl bakabilirimki alt+tab yaptığım için mi öyle gözüküyor
  8. C

GPU Kullanımı Düşük Lütfen yardım edin

Merhaba arkadaşlar. Kafama takılan bir soru yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarımda fps değerlerim güzel cs go oyununu 100 fps civarlarında oynuyorum fortnite 70-80 civarı ama sürekli gpu kullanımı çok düşük 10-20 civarlarında geziyor. Yazılımsal bir hata mı yaptım acaba yardımcı olursanız...
  9. C

Yardım i3 3220 Isınma Sorunu

Öncelikle selamun aleyküm. Sorunum şu işlemci sıcaklığı CS GO,VALORANT veya PUBG LİTE oynarken 95-105 arası oluyor bu değer normal mi ? İŞLEMCİM : i3-3220
  10. C

İşlemci değiştirmek istiyorum

:(
  11. C

İşlemci değiştirmek istiyorum

Laptop umda İntel celeron 1000m 1.80 ghz 2 çekirdek işlemci var.bunun yerine ghz daha iyi olan bi işlemci almak istiyorum. Soket sanırım fcpga988 yardımcı olursanız sevinirim
  12. C

Laptop fan üzerindeki bant

Laptopumun üzerindeki fan da bulunan bu işlemciye giden bakır şeyle fanı birleştiren bant var o koptu bende koli bandı yapıştırdım sıkıntı çıkarmı ?
  13. C

1,35 voltluk ram slotuna 1,5 ram ?

Merhaba arkadaşlar 1,35 volt luk slota 1,5 voltluk ram takılır mı ? Bir sorum daha olucak suanki ram samsung marka diğerini kingston alsam sıkıntı cikarmi
  14. C

Termal macun değişimi

Arkadaşlar 8 senelik bir laptop um var termal macun değiştirmek istiyorum ama pek bilgim yok 20 50 TL arası bir termal macun itopyadan Alicam bir öneriniz varmı ve laptop ve masaüstü bilgisayarın termal macunu ayrı mı aynı mı teşekkürler şimdiden
Top Bottom