Arama sonuçları: *

1. O

Logitech G213 RGB Ses Yapıyor

Merhabalar, Logitech G213 RGB klavye satın aldım. Fakat RGB aydınlatmayı açınca hoparlörden çın diye ses geliyor. Bunu nasıl çözebilirim?
  2. O

Cyberpunk 2077 Kaplama Geç Yükleniyor

Marioya döndüğü söylenemez. Bence gayet başarılı low ayarlarda grafikler. Fakat kaplamalar oyun zevkimin içine ediyor.
  3. O

HDD yeni sayılır yaklaşık 4 aylık. Sağlık testi yaptığımda Sağlık %100 herhangi bir sorun yok. Kaplama sorunum sadece CP'da. Sistemimde RDR2 oynuyorum oda HDD'ye yüklü fakat böyle bir sorunla karşılaşmadım. Benim tahminim de oyunun optimizasyonu ve bug dolu olduğu sebebiyle ama videolarda millet...
  4. O

İnternette videoları izlediğimde pek karşılaştığım söylenemez. Az önce DonanımArşivi GTX1050 testini izledim low da kaplama hatası göremedim. Sistemim Ryzen 3 1200AF GTX1650 16GB RAM
  5. O

Merhaba, CP 2077 oynuyorum fakat oyunda araç kaplamaları genelde geç yükleniyor ve oluşan görüntü tıpkı PS4 sürümünde oluşan görüntüler gibi. Bazen karakter kaplamaları da geç yüklenebiliyor fakat arabalara nazaran çok az. Sorunum sadece araç ve karakterlerde oluyor onun harici bina vb...
Top Bottom