Arama sonuçları: *

1. K

Mühendislik ve oyun için 50-60k arası laptop

Hocam eğer aklında işlemci 95 derecedeyken fanları kısmak gibi bir düşünce varsa bir şey söyleyemem.
  2. K

Bilgisayar Kasam Açılmıyor

Düğmeye bastıktan sonra hiç tepki vermiyor mu?
  3. K

hp-victus-16-r1042nt alınır mı? eksileri nelerdir?

Oyun oynayacaksan o işlemci işini görür. Hocam işlemcide sorun yok da bilgisayar bir tık pahalı. Üstüne biraz koyup 4070'li bilgisayar bakabilirsin. Bugün için muhtemelen senin için çok fark yaratmaz ama ileriki vadede çok net ayrışacaklardır.
  4. K

Yardım Kablonet FTTH'da Ping

Dostum bunu sana şöyle özetleyeyim. Ping dediğimiz olay senin elindeki veri paketinin sunucuya ulaşıp işlendikten sonra sunucunun yanıtının sana tekrar dönme süresidir. Daha yüksek megabit değeri aynı anda daha çok veri yollamana imkan sağlar. Eğer düşük megabit değerlerin varsa göndermen...
  5. K

Mühendislik ve oyun için 50-60k arası laptop

Tavsiye olarak Acer almamanı öneririm. Acer'ın son kasası fanları 7000+ devirde çalışıyor ve izalasyonu iyi olmadığı için bilgisayar titriyor. Ek olarak fanları çok gürültülü çalışıyor. Üstteki arkadaşın önerdiği HP daha mantıklı bir seçim.
  6. K

Yardım Kablonet FTTH'da Ping

Bugün fiber de kullansan o civarlarda bir ping alırsın. Tabi sunucuya yakın bir yerde oturuyorsan pingin düşebilir.
  7. K

Hangi ekran kartı modelini (6900xt) almalıyım

Garantili olanı alıp dümenden bir şey uydur ve garantiye gönder. Sorunlu olan bir tarafı varsa düzelttirme şansın olur
  8. K

Bu sistem alınır mı??

Sistem güzel ama şu piyasada bana bir tık pahalı geldi
  9. K

Distribütörü İyi Olan Gaming Laptop Önerisi Bütçe 26K

Bu tarz bir sıkıntın varsa en iyisi Monster almak. Hiçbir marka teknik konusunda Monster ile rakip bile olamaz. Özellikle tavsiyem Lenovo sakın alma. En kötü teknik destek onların. Ek olarak Acer alırsan sadece arıza durumunda parça değişiminde yardımcı olurlar. Acer çalışanları şu forumdakiler...
  10. K

Öneri 17.500 tl fiyat bandında gaming laptop arıyorum

2050'li bilgisayarlara bakabilirsin bence. Eski bir kart olmasına karşı performansı 3050 ile kafa kafaya denebilir. Bana sorarsan o fiyatlara 2050 ekran kartı olan bir bilgisayar almak mantıksız olmaz.
  11. K

Lg 27 inç monitör alınır mı ?

Alınır.
  12. K

Mouse bağlantım sürekli kopuyor.

Corsair Katar Pro XT kablolu mouse kullanıyorum. Mouse bazen durduk yerde bağlantıyı kaybediyor. Windwos'dan çıkartmışım gibi ses geliyor ve ardından takmışım gibi ses geliyor. O esnada tabii ki çıkarıp takmıyorum. Çıkıp geri gelmesi 1 saniye sürüyor. Çok nadiren çıkıyor ve geri gelmiyor ama bu...
  13. K

NPO SDT121F Alınır mı?

Dostlar Selamlar. Altta linkini paylaştığım ürünü kullanan var mı sizce alınır mı? 1721157617 https://www.amazon.com.tr/dp/B0D264RLVS/ref=asc_df_B0D264RLVS1715470440000/?creative=380333&creativeASIN=B0D264RLVS
  14. K

Windows 11 Wi-fi simgesi yok

çözebildin mi hocam?
  15. K

ACER NİTRO 5 Wi-Fi Kartını görmüyor.

Hocam az önce Acer ile konuştum. Sitelerinde Win11 Pro için driver yokmuş. Wi-Fi kartı intel değil garip gureba bir markadanmış. Kısacası driverı bulamıyorum. Şimdi Win11 home yüklüyorum çalışmazsa atacağım 1718200950 1718200960 1718201115
  16. K

Hangi oyuncu koltuğu almalıyım

maalesef şimdi gördüm hocam
  17. K

ACER NİTRO 5 Wi-Fi Kartını görmüyor.

Dostlar selamlar. Acer Nitro 5 bir bilgisayara yeni Windows kurdum. Ağ bağdaştırıcıları kısmında Wi-Fi gözükmüyor. Wi-fi sembolü de yok. Daha önce yine bu bilgisayara format attığımda bu şekilde olmuştu. Nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum çözümü olan yazarsa mutlu olurum. Şimdiden söyleyeyim dostlar...
  18. K

Yardım Klavye tuşlarının yeri karıştı

https://forum.donanimarsivi.com/konu/coezueldue-klavyede-alt-ile-windows-tusu-yer-degistirdi.372298/ iki sene önce bir arkadaş aynı durumu yaşamış. Bir bak istersen.
  19. K

Sürekli kramp giriyor

Bazen tamamen az egzersizle bazense hiçbir sorun yokken bu durum olabiliyor diye biliyorum. Bunlar için çok endişe etmeye gerek yok ama bu durum bazen sinirlerle alakalı olabiliyor. Sağlığın üzerine kumar oynanmaz. Doktora görün hiçbir şey çıkmazsa bile için rahat eder. Bir şeyin yoksa "keşke...
  20. K

Yardım Klavye tuşlarının yeri karıştı

fn tuşu varsa fn+a veya fn+s dene. Tkl klavye kullanırken bende de w tuşuna basınca a tuşu olarak görüyordu belki bu sorunu çözer.
Top Bottom