Arama sonuçları: *

1. Kandas

Türknet abone oldum ne yapmam lazım ?

Turk.net sitesinde evraklar/belgeler kısmı var oradaki pdfi çıktı alıp imzalaman gereken yerleri imzalayacaksın. En son MNG kargo ile kod gösterip ücretsiz postalayabiliyordun sanırım hala öyle
  2. Kandas

PALİT Ekran Kartı Isınır mı?

Eski, yurtdışında çok kullanılan bir marka . Soğutması her marka gibi mükemmel değil modelden modele farklılıklar oluyor Şahsen servisiyle ilgili çok güvenmediğim için tercih etmedim Hava sirkülasyonu iyi olan bir kasayla ısı sorunu olacağını sanmam
  3. Kandas

DA SİSTEM Alım Şartları

İstanbul dışında yaşayanlar için kötü olmuş biraz
  4. Kandas

Vi̇deo 18.00da Yayında!

Çok iyi sistem bu arada
  5. Kandas

2000 TL fiyat performans işlemci

i5 10400F indirimi kovalamanı tavsiye edebilirim yeni nesilde istersen 12100F
  6. Kandas

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

Mantıklı bir durum aktif olan foruma katkı sağlayan kazanır hayırlı olsun alana
  7. Kandas

Da-G6'yı kimler alabildi ?

5 10 kişi almıştır herhalde inanmıyorum artık :D
  8. Kandas

Viewsonic 23.8" VX2418-P-MHD Ghosting Sorunu

Öneriniz var mı 2300 - 400 civarı bütçem var
  9. Kandas

Viewsonic VX2418-P-MHD Monitör nasıl??

Aşırı ghosting sorunu var
  10. Kandas

İlk yüklediğim görseller 4MS modundan :(
  11. Kandas

Overdrive yok 1MS Ayarını açtığımda bir fark olmuyor aksine 1MS Modu parlaklığı düşürdüğü için ghosting aynı seviyede kalıyor
  12. Kandas

Hocam MPRT isimli bir ayar göremedim Renk sıcaklığıyla oynama yaptığımda bir miktar düzelme oluyor
  13. Kandas

Viewsonic 23.8" VX2418-P-MHD Bu Monitörü 28.04.2022 tarihinde Hepsiburada'dan satın aldım. Hiç tavsiye etmiyorum Sorunları Siyah arkaplanda öğelerin arkasından yeşil bir iz çıkıyor Yani Aşırı derecede Ghosting problemi var 1MS Modunu açtığınızda parlaklık oyunu zor göreceğiniz seviyelere kadar...
  14. Kandas

sistem 10 üzerinden kaç

7/10 Psu dandik
  15. Kandas

Alınabilecek en ucuz 144hz monitötr

https://www.amazon.com.tr/VIEWSONIC-VX2458-C-MHD-SPEAKER-CURVED-MONITOR/dp/B07H5GNR18/ https://www.amazon.com.tr/Philips-242E1GAJ-FreeSync-Oyuncu-Monitörü/dp/B08L586CZ6/ref=sr_1_19
Top Bottom