Arama sonuçları: *

1. A

Temu'dan en fazla kaç ürün alabilirim

Merhaba ben Temu'dan ilk defa alışveriş yapacagım satın alacağım ürünler bu şekilde. Ben bu ürünleri sipariş ettiğimde gümrük de herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım ayrıca bu yeni gelen yurt dısı vergi sistemiyle ne kadar bir ödeme yapacağamı nasıl hesaplayacagım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. A

Ryzen 5 7600 uygun sıvı soğutma arıyorum

Hocam hava soğutucu olarak thermalright phantom spirit 120 se argb bu kasaya sigiyormu
  3. A

4000 TL sıvı soğutma önerisi

Sigmiyormu bu benim kasama 1724417427 Hocam V2 versiyon benim kasam
  4. A

Kasa bu hocam şuan evde olmadığım için ölçülerini alamıyorum https://www.epey.com/bilgisayar-kasasi/deepcool-cc560.html
  5. A

Hocam phantom düşünüyorum o zaman onu alayım birde benim kasa masanın altında duruyor gene çevresinden hava alıyor ama sorun çıkarmaz degilmi?
  6. A

Hocam serin olsun istiyorum birde phantom spirit alırsam kac derecelere kadar düşer bı tahmin varmıdır
  7. A

Şu anda yenice hazır sistem almış bulunmaktayım 3 gün oluyor Antalya'da yaşıyorum dolayısıyla bir sıvı soğutucu ya ihtiyacım var ayrıca aldığım sistem F/P olduğu için sistem çok ısınıyor işlemci boşta 66, yük altında 97 derecelere kadar çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim (ekran kartım gayet...
  8. A

Hazır sistemde yapılması gereken bios ayarları nelerdir

Merhabalar ben aslında bir laptop kullanıcisiydim uzun süreden sonra hazır sistemi aldım, fakat masaüstü bilgisayar hakkında fazla bilgim yok o yüzden bios ayarlarından neyi açmam neyi kapatmam gerekiyor hakkında hiçbir bilgim yok bana yapmam gerekenler konusunda yardımcı olursanız sevinirim
  9. A

Sunrıse-4070 sistem alınır mı?

Dostlar şu an bu sistemi almayi dusunuyorum RAM ve SSD yukseltince sistem 41.500 oluyor bu fiyata RAM 32 GB ve SSD 1 TB olacak sekilde sistem oneriniz var mı yoksa bu sistemi almam daha mantıklı mı olur? Degerlendirmelerinizi ya da onerilerinizi AMD ve NVIDIA'nin teknolojilerini dahil ederek...
Top Bottom