Arama sonuçları: *

1. F

GTX 1050 ekran kartına ikinci monitör takılır mı?

Display port'a ayrı, hdmı girisine ayrı monitör bağlayabilirsin. Yakacağını sanmıyorum, ben rx580 i uzun zamandır o şekilde kullanıyorum.
  2. F

Msi Rtx 4070 Gaming x trio alınır mı?

Güncel olarak düşündüğüm Galax'da Gaming.gen.tr de 22000 aralarında 1000 tl fark var. Bu fiyat kafamı karıştırdı açıkcası
  3. F

Msi Rtx 4070 Gaming x trio alınır mı?

Merhaba bu kart soğutması ve problem çıkarmaması açısından nasıl bir karttır ? 23000 bandına değer mi ?
  4. F

Galax 1click OC RTX 4070 vs Galax 1 Click Oc 4070Ti , fiyat farkına değer mi ?

Uzun süre kullanımda değer diyorsunuz bu 6500TL farka ? 4-5 sene kullanımda sizce 12gb vram problem yaratır mı ? kararımda etkili olacaktır...
  5. F

Değecek bir fark mı gerçekten diye düşünüyorum. İncelemelerrde aralında fps farkı var. Ama 4070'de bir özelliği ultra yerine yüksek olarak değiştirip benzer fpsler alabileceksem (örnek veriyorum) , çok anlayabileceğim bir grafik farkı olacağını sanmıyorum benim için. Ama bu kartları sanıyorum 4...
  6. F

Merhabalar; Aralarında 6000TL fiyat farkı var. Bu fiyat farkına değecek bir fark mıdır. Bütçe ne kadar az olursa o kadar iyidir mantığındayım. Bu iki model arasında, 2K da oynayacağım. Fps yerine daha çok Cities Skyline, Anno, Wow, Worldofwarships tarzı oyunlar oynuyorum... Not: Ek olarak ...
Top Bottom