Arama sonuçları: *

1. V

ÖNEMLİ! Huawei Çin'e veri sızdırıyor olabilir mi?

Virüs yesem sonuçta bir dosya gözükür değil mi? yetAnotherObfuscator benim güvenlik için kod karıştırması yapan programım. Github linki burada 1720703007 Dalga geçmiyorum? Eğer dalga geçecekseniz hiç yazmayın daha iyi. Aklım yerinde ve az çok virüsü ayırt edebiliyorum (çünkü en az 3 yıldır...
  2. V

Kendim bizzat siber güvenlikle ilgili biri olarak dediğim gibi crack asla kullanmam. Her şeyim orijinal bir tek discord ve war thunder yüklü (en son 5 ay önce oynadım steam üzerinden) 1720702648 direkt linux kurmayı düşünüyorum. Bu arada bu IP adresini engelleyince en son windows güncellemeleri...
  3. V

Merhaba. Huawei D14 2019 (R5 3500U modeli) kullanıcısıyım. Bugün kahve yapmak için 10dk boyunca odadan ayrıldım ve bilgisayarım kendi kendine amazon.com'a girmiş ve sistem ayarlarımı kurcalıyordu. Biraz daha baktım emin olmak için ve biri faremi hareket ettiriyordu. Hemen fareyi aldım, Kaspersky...
  4. V

Huawei d14 amd Klavyemin Etrafı aşınıyor

Arkadaşlar selam klavyem sürekli aşınıyor dediler bikaç kişiye sordum sürekli pislik çıkıyor çok temiz kullanan biriyim bitek cs var içinde oyun onun dışında hep ödev var sorun nedir? W ve E tuşunun üstündeki gibi pislik var aralarda siliyorum herşeyi denedim ama gitmiyor ellerin terliyor...
  5. V

Yardım Valorant mouse algılamıyor

hayır olay o değil iki mouse ile denedim
  6. V

Yardım Valorant mouse algılamıyor

arkadaşlar selamlar valoranta giriyorum böyle oluyor kaç defa denedim olmadı lütfen yardım
Top Bottom