Arama sonuçları: *

1. Ceaser

Disco Elysium Türkçe Yama Çalışması

RDR 2 yamasında 5 kişilik proje yöneticisi olduğu için, anlaşmazlık yaşandı ve hiç düzeltilmeden yayınlandı maalesef, zor zar ikna ederek güncellemeler ile düzeltmeler yayınlanmıştı. Şimdi ise Disco Elysium Türkçe Yamanın proje yöneticisi sadece benim ve emin olun, benim dahi oynayabileceğim...
  2. Ceaser

Şuan için 13 kişilik bir ekibimiz var ve çeviri ekibine katılmak isteyenleri geri çevirmiyoruz. Ancak cidden çok ağır bir İngilizcesi var oyunun. Red Dead Redemption 2 yamasını da biz yapmıştık zaten :)
  3. Ceaser

öncelikle merhabalar, Disco Elysium gibi şaheser bir oyunun Türkçe çevirisi olmadığı için birçok kişi oynayamadı... resmi dil beklemekten ise artık bezdiğimiz için en azından resmi dil çıkana kadar ki artık çıkar mı emin değilim, bir yama bulunması için böyle bir çeviri düşündük. Biliyorum...
  4. Ceaser

Yes, Your Grace Türkçe Yama [Translate]

Öncelikle merhabalar, Yes, Your Grace gibi mükemmel bir oyunun Türkçe dil desteği olmaması bence kabul edilebilir bir şey değil. Bu nedenle bende bu işe el atmak istedim, umarım beğenirsiniz. Türkçe Yama indirmek için tıklayın. Kurulum Yüklemiş olduğunuz rar dosyasının içerisindeki "Yes...
  5. Ceaser

Red dead Redemption 2 Türkçe Yama Çalışması [Translate]

Chapter 1 in bir kısmını el ile çevirdik ve kullanılabilir halde. Discord üzerinden yayınladık ve maalesef ki program pek stabil çalışmadığı için bazı bilgisayarlarda fps düşme sorunu olabilir veya yamayı kullanamama gibi durumlar.
  6. Ceaser

Maalesef devamının çıkacağının garantisini veremem ancak olası bir çeviri devamında minimum 1-2 hafta süreceğini düşünüyorum.
  7. Ceaser

Oyun dışı çalışan bir program ile altyazıları Türkçe çeviri yapabildik yani oyuna etki etmeden çalışıyor ve şuan da yapım aşamasındadır.
  8. Ceaser

Öncelikle merhaba, Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama şuanda yapım aşamasındadır. "Chapter 1: Colter" bölümü çevrilmiş durumdadır ve yama tamamen ücretsizdir. Kullanmakta olduğumuz program oyuna etki etmeden çalışıyor yani oyun dosyalarına erişim sınırlı olduğu için bu programı kullanmak durumda...
Top Bottom