Arama sonuçları: *

1. M

Ekranda sadece mouse gözüküyor

Bilgisayarın açma düğmesine basıyorum şifre girme yeri çıkıyor ondan sonra ekran simsiyah oluyor sadece mouse gözüküyor ne yapabilirim
  2. M

Valorant system error hatası

Hata ilk kez bugün başladi hatayı evet evet diyerek geçiyorum valorant kapanıyor tekrar açtiğimda açılıyor bu seferde vanguard başlatılamadı diyor yeniden başlatıyorum bu seferde mavi ekran veriyor mavi ekrani geçiyorum guc tuşundan kapatıp bu seer yine aynı hata cikiyor sonra tekrar vanguard...
  3. M

Laptopta aşırı ısınma sorunu

Evdeki laptop aşırı ısınıyor oyun oynarken sıcaklık yüzünden ekran donuyor 5 10 saniye duzelmiyor Undervolt yaptım yine hiçbişi düzelmedi fps sorunu pek yok oynadığım oyunlarda ama sıcaklık yüzünden ekran sürekli donuyor ne yapabilirim 1619733212 Bu sıcaklıklar valoranta güncelleme yaparkenki...
  4. M

Valorant 70-80 fps almama rağmen kasıyor

Monitör 60hz vsyncyi açtım bi etkisi olmadı Cpu: Intel Core i3-8130U CPU @ 2.20GH 4gb ram Intel UHD Graphics 620 119GB KINGSTON RBUSNS8180DS3128GH (SATA-2 (SSD)) Laptop bu arada bilgisayar
  5. M

Valorant 70-80 fps almama rağmen kasıyor

Evdeki bilgisayara valorant yükledim grafikleri düşürdüm genelde 70fps alıyorum poligonda havaya bakarken 100ü bile gördüm fakat anlamadiğım bir şekilde maça girdiğimde hala kasıyor ekran 5 6 saniye donuyor heri geldiğinde zaten ölmüş oluyorum :d Çözümü nedir şimdiden teşekkürler :)
  6. M

8000-9000 TL Pc Önerisi

Daha çok gaming odaklı 8000 9000 Tl bütçem var monitör de dahil olsa iyi olur ama olmayadabilir İyi bir performans verebilcek bir pc toplamak istiyorum nasıl bir şey toplayabilirim Şimdiden yardimlariniz için teşekkürler :)
  7. M

İnternet var ama uygulamalarda hata verior

İnternet bağlı youtube google vs. Her şeye giriyor fakat çoğu uygulamada Error: Network error gibi hatalar veriyor oysaki evdeki diğer telefonlarda denediğimde böyle bi hata almıyorum yani sadece bende oluyor sebebi ne olabilir? Şimdiden teşekkurler :)
  8. M

Mouse Gözükmüyor Ama Çalışıyor

Bugün bir anda oldu bu sorun mouse gözükmüyor ama bi uygulamaya veya düğmeye bastığımda mouse varmış gibi algılıyor. Yani mouse çalışıo ama gözükmüo Çözümünü bilen varsa teşekkürler :)
  9. M

Laptopum bir anda donuyor

Bi kaç güne zaten termal macununu felan deiştiricem lazım olurse ek soğutucu alıcam umarım düzelir o zaman :/
  10. M

Laptopum bir anda donuyor

Laptopum oyun oynarken ya da masaüstündeyken bir anda donuyor mouseyi felan oynatamıyorum oyunda donunca ses devam ediyor ama altf4 felan hiç bişi yapamıyorum. Laptopu yeni açtığımda bile cpu sıcaklığı 70lerde geziniyor oyun açtığımda ise 90lara çıkıyor.Bu sorun sizce çok ısınmadan mıdır yoksa...
Top Bottom