Arama sonuçları: *

1. A

Hangisi daha iyi performans verir yardım ederseniz sevinirim

Ben 1660 ti olanı alırım
  2. A

Asus tuf fx504 ge model laptop

Bende Asus FX705DU-H7099T var benim bilgisayarımda fn+f5 kombinasyonu ile normal fan ve Ultra fan arasında geçiş yapıyorsun mesela fn+f5 e bastım turbo fan açılıyor fn+f5 e tekrar bastım standart fana dönüyor ( turbo fanın başlaması biraz uzun sürüyor) zaten çalıştığını gürültüsünden çok rahat...
  3. A

Beyler aşağı MSI laptop özelliklerini ve fiyatını bırakıyorüm sizce bu laptop iyi mi ?

https://m.n11.com/hp-omen-8ul83ea-i7-9750h-16gb-ram-1tb512gb-ssd-8gb-rtx2070-173-P430615589?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_term=21&utm_medium=cpc
  4. A

İşlemcim 70 Dereceyi Geçince Fps Düşüşü Yaşıyorum Neden?

Tüm işlemciler böyledir işlemciler ısındığı zaman hem kendisine hemde diğer donanım birimlerine zararı vardır bu yüzden işlemci üreticileri bunu bildiği için işlemci belirli bir sıcaklığı geçtiği zaman otomatik olarak gücü düşürür çünkü gücü yükseltse veya sabit tutsa işlemci ısınacak ve...
  5. A

1600 TL - Bataryası iyi telefon önerebilir misiniz?

Bencede bekle kesinlikle
  6. A

iPhone 7 mi almalıyım yoksa mi 9 t mi

Bence Mi 9T al hem YouTube'de çok takılıyorum demişsin Mi 9T'de amoled ekran var hemde tam ekran tam sana göre fakat sana önerim güncellemeleri yapma çünkü güncelleme xiaomi cihazların pil ömrünü resmen katlediyor.
  7. A

Bir bilgisayara 2 adet kablolu olarak oyun kolu bağlamak

Bilgisayarımda fifa 18 oynuyorum ve bunu oyun kolu alarak 2 kişi oynamaya karar verdik fakat bilgisayara 2 adet oyun kolu bağlarsak (kablolu) çalışır mı yoksa onları birer mouse gibi bir kontrolcü olarak algılar ve sadece 1 tanesini mi kullanmaya izin verir?
Top Bottom