Arama sonuçları: *

1. B

Sesi yüksek olan kulaklık kasaya zarar verir mi?

Kulak üstü kulaklığımı bazen sesi yüzde yüze çekip kasanın üstüne koyuyorum. Hoparlör olarak kullanıyorum. Sizce böyle kullanmam kasanın içine zarar verir mi üstünde olması donanıma vesaire? Kasanın üstü açık, toz filtresi var.
  2. B

Asus Gpu Tweak2 uygulama açmama sorunu

Çözümü buldum hala aynı sorun varsa program değiştir ve kaldırdan gpu tweakı sil Asusun sitesinden son sürümü yükle bende bu şekilde çözüldü.
  3. B

Asus Gpu Tweak2 uygulama açmama sorunu

Bendede aynı sorun var çözüm bulabildin mi ?
  4. B

Windows 10 uygulama oyun açılmıyor

Windows 10 2 farklı hesap kullanıyoruz ve şu ana kadar bir sorun yaşamadık bu sabah birdenbire benim hesabımda hiçbir uygulama açılmamaya başladı. Diğer hesapta açılıyor ve bir sıkıntı yok sadece benim hesabımda açılırken işaret dönüyor ve 1 saniye sonra atıyor sebebi ne olabilir yardımcı...
  5. B

ASUS TUF 5600XT VBIOS güncellemek

Anladım teşekkürler. Nasıl hesapladınız 1750 mhz 14 gbps mi denk geliyor ?
  6. B

ASUS TUF 5600XT VBIOS güncellemek

ASUS TUF 3 5600XT ekran kartım var ve fabrika çıkışlı 14Gbps. BIOS güncellemesi var mı diye anlamaya çalışıyorum. Bellek Bit hızıma nereden baktıysam bulamadım ama ekran kartı 1750MHz'de çalışıyor. Sizce VBIOS güncel midir? Sitesinde 1640MHz yazıyor hızında.
  7. B

GPU Tweak Ayar Kaydetme

TUF 5600XT ekran kartım ayarları için GPU Tweak kullanıyorum oyun modunda ve 0 dsb özelliği kapalı şekilde. Başlarda PC açınca ayarlarım kayıtlıydı ama şu an PC'yi açtığımda 0 dsb özelliği açık şekilde başlıyor bunun sebebi ne olabilir nasıl düzeltirim?
  8. B

Ekran Kartı Boşta Fan Hızı %32 İyi mi ?

Default olarak çalışmaması gerekir derken 0 desibel özelliği kapalı şuan boşta 35 40 larda çalışıyor.
  9. B

Ekran Kartı Boşta Fan Hızı %32 İyi mi ?

Asus tuf 5600xt Ekran kartımın default ayarında fan hızı boşta %32 gözüküyor. Bu iyi bir değer mi boş için yoksa biraz daha düşürmem gerekli mi ?
  10. B

RX 5600 XT Asus Tweak ile OC moduna aldım günlük kullanımda sıkıntı olur mu?

5600xt Ekran kartımı Asus Tweak üzerinden OC moda aldım. 20 mhz artıyor. Cyberpunkta daha yüksek fps alıyorum. Günlük kullanımda normal moda almama gerek var mı OC modda durması sorun olur mu ?
  11. B

0 Desibel Teknolojisi

Bende bir durup bir çalışıyor bir şey olur diye korkmuştum. Anladım Sağolun.
  12. B

0 Desibel Teknolojisi

5600xt ekran kartının 0 desibel özelliği sayesinde 60 dereceye gelene kadar çalışmıyor 60a gelince 55 e kadar düşürüp kapanıyor sizce iyi bir özellik mi bu 55 60 derecelerde olması boşta ?
  13. B

R5 3600X stok fan ile TT Commander G3 kasada ısınma problemi olur mu?

İşlecmi hazır geldiğince core booster performans yüzünden ısınırmı gereksiz yere onu kapamam mı gerekli ?
  14. B

R5 3600X stok fan ile TT Commander G3 kasada ısınma problemi olur mu?

Oyun ve günlük kullanım için soruyorum, ortalama kaç dereceleri görürüm? Kasanın hava akışı nasıldır?
  15. B

Ryzen 5 3600x stok fan ile Thermaltake Commander G3 kasada ısınma problemi olur mu?

Oyun ve Günlük Kullanım için soruyorum ortalama kaç dereceleri görürüm ? Kasanın hava akışı nasıldır ?
  16. B

ASUS B450M Dragon alınır mı?

Yok ekran kartını 5600xt ye çekicem o zaman darboğaz yaparmı işlemci ? ana kartları sorunca linki attım direk kasayıda değişince 7.2 k gibi bir fiyata denk geliyo.
  17. B

300 TL farklar ASUS TUF B450M-PLUS GAMING a geçebiliyorum. https://www.itopya.com/cherry-star-amd-ryzen-5-3600-asus-tuf-gaming-x3-radeon-rx-5700-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-ssd-2tb-disk-gaming-bilgisayar/
  18. B

https://www.itopya.com/cherry-star-amd-ryzen-5-3600-asus-tuf-gaming-x3-radeon-rx-5700-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-ssd-2tb-disk-gaming-bilgisayar/ Minimum 300 tl farklar ASUS TUF B450M-PLUS GAMING a geçebiliyorum.
  19. B

ASUS B450M Dragon alınır mı? Hazır kasa içinde verdiği anakart, 300 TL daha ekleyip değiştirmeme gerek var mı? Yeterli olur mu?
  20. B

Corsair Spec Delta rgb 550w mi ? Gamepower Horzion 650w mi ?

ryzen 5 3500x, asus tuf b450m-plus, team t-force tuf 16 gb 3200mhz ram, asus dual rtx2060, team cx 480gb ssd için hangi kasa daha iyi olur ?
Top Bottom