Arama sonuçları: *

1. O

steelserıes arctıc 3 2019 kablosu bozuldu

steelserıes arctıc 3 ana kablosu bozuldu ucuza nerden bılabılırım lınk atabılırmısınız.
  2. O

ıslemcı fanı sıgmassa

ıslemcı fanı alıcam ve olculerıne baktıgımda egzos fanın onunu kapatıyor sızce almalımıyım (donanım arsıvının ınceledıgı sogutucu)
  3. O

5800 tl Topladığım Sistem Sizce Nasıl?

kasayı ıyı arastırıp ıkıncı elden bulmaya calıs bence 1597490540 bence kendın hıc toplama donanım arsıvı 6000tl butce ıle topluyor sıteyle anlasmalı oldugu ıcın 7 8 bın lıralık pc yı 6 ya ayarlıyor onda al derım
  4. O

5800 tl Topladığım Sistem Sizce Nasıl?

kasadan kısıp psu yu 600 veya 550 yap derım bıde ıslemcını ryzen 5 3600 e cıkar ımkanın varsa yoksa dıger seylerden kıs bence
  5. O

ıslemcı soketındekı tel yamuldu

ıslemcımı cıkarırken soketten ıkı telı yamuldu ve o korkuyla duzelttım ıslemcıyı gerı taktıgımda ıse calıstı sızce sorun cıkarmı sonrasında
  6. O

termal macunun etkısı

ıslemcı i5 4570 erkan kartı 1050 ti 8gb ram var oyunda yaz sıcaklarında fazla ısınmaya basladı 1595331241 pekı ekran kartınınn macunu ne sıklıkla degıstırılmelı daha once hıc degıstıremdım 1.5 yıl oldu
  7. O

termal macunun etkısı

yuksek performanslı macun yuksek sıstemler ıcınmıdır yoksa dusuk sıstemdede aynı derece farkını yasatırmı
  8. O

250-350 tl arası klavye

mekanık olsa ıyı olur onerdıklerınız cogu mebran
  9. O

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

rampage mousse sıparıs ettım ıptal ettım 7 aydır odemesı yapılmıyor
  10. O

Bu iki monitörden hangisi?

James Donkey yada gamebooster al fıyat performans
  11. O

250-350 tl arası klavye

250-350 tl arası klavye onerırmısınız ?
  12. O

PC 'ye ekran gelmıyor

denedım ama gorev yonetıcısı acılmıyor
  13. O

PC 'ye ekran gelmıyor

pc yı power tusuna bastıgımda pc calısıyor fakat sıyah ekran ve mousenın imleci gelıyor reset tusuna bastıgımda ıse kapanıp acılıyor ve ekran gelıyor sebebı nedır destekk
  14. O

SSD Zamları Hakkında

ssd ler ayda en z 50 lıra pahalanıyor ne oldu boyle ya
  15. O

N11 İademi yapmadı!

31.08.2019 tarıhınde bır mouse sıparıs ettım ve aynı gecekargoya verılmeden ıptalını gerceklestırdım 2 eylulde odemenızı yaptık dıyor bana paragelmedı her aramda bankaya yonlendırılıyorum halk bankı aradıgımda dekont ıstıyor n11 de dekont vermıyor 90tl 7 ay oldu param ortada yok
  16. O

diski bıcımlendırme

wındowsu sılmeden c yı nasıl komple sılebılırım
  17. O

diski bıcımlendırme

c dıskını bıcımlendırmek ıstıyorum wındows c ye yuklu wındowsta sılınırmı
  18. O

Burası Yakında Donanım Arşivi Forum Üyelerine Özel İmkanlarla Yanacak

Abi hersey guzel olmus ama donanim arsivinin logosu degismeli
Top Bottom