Arama sonuçları: *

• Users: fth_
  • Order by date
  1. F

Acil kasa önerisi lazım

750w 80+ gold olan bir kasaya ihtiyaç var sıvı soğutma 360 3 fanlı sistem özellikleri linklerini bırakıyorum...
  2. F

Çözüldü✓ Hangi m2 yuvası yüksek hızı veriyor

Tamamdır teşekkürler.
  3. F

gen 4 yuvası anakart üstünde yazıyormu hangi yuva olduğunu nasıl öğrenebilirim.
  4. F

Asus prime b550m k anakarta sahibim 2 adet m2 yuvası var ve bu m2 yuvalarının hızı birbirinden farklı 2 yüksek hızı veren m2 yuvasını nasıl anlayabiliriz ve ya bu ayrımı anakart kendisimi yapıyor ? yoksa m2 yi takıp biosdan hızı ayarlarına bakarakmı bulmak gerekiyor. Daha m2 gelmedi deneyemedim.
  5. F

powersız kasa ve xigmatek fan değerleri nasıl

powersız kasa arıyorum bütçem 2.5 3k marka olarak gamebooster tarzı markalar almıyorum almam. xigmatek kasa düşünyorum şuanda hali hazırda kullandığım kasamda xigmatek ama fanların hızı 1200 rpm bu hız iyi mi? ve ya normal mi bilmiyorum xigmatek fanların geneli böyle. Normal bir fan rpm kaç olmalı ?
  6. F

Öneri Alt yapısız internet önerisi

ben de şehrin göbeğindeyim mlsf binaya ethernet kabloları çekilmemiş biz çektirtiyoruz haliyle olması gerektiği gibi ama yinede turktelekom ve ya türksatın altyapısı bahçemizin yakınından bile geçmiyor bi kaç aydır şikayet ediyorum kablolama işleminden sonra getirebiliriz diyolar bakıcam o...
  7. F

Evet youtube videolarında limitsiz magnet paketlerinde garip bir şekilde güzel hız veriyordu bu ne kadar doğru
  8. F

Anladım teşekkürler. Altyapısız internet sağlayıcısı bilen varsa onları araştırmak isterim.
  9. F

yaptım malesef yok
  10. F

Evimde altyapım yok önceden de sormuştum. Redbox superbox ve turktelekom magneti biliyorum önerebileceğiniz altyapısız internet varmı bu yazdığım markalar 4,5 g - 12 Mbps ve 15 Mbps hız veriyor ancak biri 800 tl birisi 400 tl limitsiz bir internet arıyorum 400 gibi bir bütçe ayırmaya razı olmak...
  11. F

Öneri Kasa Önerisi Sıvı soğutma olmayacak

https://www.amazon.com.tr/Aerocool-Aero-Argb-12Cm-Kasa/dp/B08C31WJ9S/ref=sr_1_26?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1ADDC97JEA7CF&keywords=650+w+kasa&m=A1UNQM1SR2CHM&qid=1668094127&qu=eyJxc2MiOiIyLjE4IiwicXNhIjoiMS41NiIsInFzcCI6IjAuMDAifQ%3D%3D&refinements=p_85%3A21345931031%2Cp_n_fulfilled_by_amazon%3A21345...
  12. F

Çözüldü✓ Monitör Önerisi / 2K 1ms 144hz +

Yakın zamanda yeni alacağım parçalarla birlikte 2k monitöre ihtiyacım olacak. 2 marka monitör buldum...
  13. F

Çözüldü✓ Ram çalışmıyor, nasıl çalıştırabilirim

Pili çıkartıp yaklaşık 10 15 saniye bekledim sonrasında çalıştı eyw
  14. F

Deneyip geri dönüş yapcağım
  15. F

Ram slotlarını değiştirip denedim tozlanma vradır diye sildim slotları.
  16. F

Yeni bir ram aldım tek 16 lık bi ram kasamda 2x8 ram takılıydı ramleri çıkartıp tek 16 lığı taktım ve kasayı çalıştırdığımda ekran kartının fanı yüksek sesle dönüyor ancak herhangi bir görüntü gelmiyordu.(2x8 lik ramimdede kasayı başlatırken ekran kartı kısa süreliğine yüksek sesde çalışıp...
  17. F

Öneri Altyapısız İnternet Tavsiye

Cevabın için çok teşekkür ederim sanırım işime yarayacak <3
  18. F

Öneri Altyapısız İnternet Tavsiye

Bildiğiniz ve ya tavsiye edebileceğiniz limitsiz tahahütlü ve ya tahahütsüz farketmeksizin altyapısız bir internete ihtiyacım var. Daha önceden superbox kullanıyordum artan fiyattan dolayı kotalı bir internete geçtim kotası malesef yetmiyor.
  19. F

Çözüldü✓ GT740M Kod 43 Hatası.

teşekkürler dediğini dinliyeceğim
Top Bottom