Arama sonuçları: *

1. H

Bilgisayar Ederi Nedir ?

hdd
  2. H

Bilgisayar Ederi Nedir ?

Elimde fazladan böyle bir sistem var. Satmak istiyorum. Nedir ederi acaba? Kaça satmalıyım ?
  3. H

2200 TL Kulaklık Önerisi

FPS oyuncusuyum 2200 tl bütçem var kulaklık önerebilir misiniz? Wireless olması önceliğim
  4. H

Cloud Core Wireless Alınır mı?

Cloud Core Wireless kullanan veya önerebilen var mı? Ses seviyesi yeterli mi ? 2k fiyat bandında daha iyi kulaklık var mıdır?
  5. H

Cloud Core / G PRO hangisini almalıyım

HYPERX Cloud Core ile LOGITECH G PRO arasında kaldım. Amazon üzerinde kablolu olanları arasında az bir fiyat farkı var. Performans olarak hangisini önerirsiniz?
  6. H

Monitör USB girişi nasıl çalıştırılır?

Monitörüm AOC 27" 27G2U/BK 144Hz IPS 1ms FreeSync fakat usb girişleri çalışmıyor mouse ve klavye takmak istiyorum başka ek bir kablo mu gerekiyor çalıştırmak için?
  7. H

Fiyat-performans mouse önerir misiniz?

Deathader V2 ile HyperX FPS pro tercihlerim arasında HyperX FPS pro kullanan bilgisi olan var mı tepme yapmaması gerekli
  8. H

Rival 3 biraz minimalist bir mouse olduğu için tercih etmiyorum
  9. H

FPS oyunlarında düşük sens ve düşük dpi oynuyorum şuana kadar kullandığım mouselarda hızlı çevirince mouse tepiyordu.Boyle bir sıkıntı yaşatmayacak 300tl civarı (aşabilir) mouse önerir misiniz? Küçük mouselarda ziyade büyük mouse tercih ediyorum Zowie ec-2a boyutları gibi.
  10. H

Ryzen 3 1200 ile Rx 570

Ryzen i3 1200AF alsam RX 570 e darboğaz yapar mı yoksa para biriktirip i3 3100 mü alsam şimdiki işlemcim AMD fx 8300 [FX pişmanlıktır!]
  11. H

Ryzen 5 3600 Vs İ3 3100

Rx 570 kartım var hangi işlemci de daha iyi FPS alırım darboğaz vs olmaz bütçe önemli değil ?
  12. H

Rx 570 için işlemci

en iyisi Ryzen 3 3100 mü
  13. H

Rx 570 için işlemci

İyi performans aldıracak ve darboğaz söz konusu olmayacal RX 570 için işlemci önerebilir misiniz?
  14. H

Amd Fx 8300x : RX 570 Darboğaz

ASUS M5A99X anakartım var neler yapabilirim ddr3 soketi ile başarılı olur mu yani sadece işlemci mi değişmem gerek yoksa anakartdan da bir şey olmaz mı ?
  15. H

Hangi işlemciyi tercih etmeliyim ?
  16. H

Şuan Çok etkiler mi
  17. H

Amd Fx 8300x : RX 570 Darboğaz olur mu? Yeni Pc topladım OC yaptırmadım şuan darboğaz alır mıyım? Yapmam Gereken Nedir?
Top Bottom