Arama sonuçları: *

1. C

7k bütçeye oyun laptop'ı

Selamlar arkadaşlar 7k bütçem var ve oyun bilgisayarı istiyorum. Şuan için en uygun monsterın abra serisinin en ucuz pcsi gözüküyor. Başka önerisi olan var mı ?
  2. C

Ram yükseltmesi işe yarar mı?

Harici ekran kartı yok bilgisayarda.Darboğaza sokar mı nasıl anlayacağım?
  3. C

Ram yükseltmesi işe yarar mı?

Merhabalar. Düşük özellikli bilgisayarım var 1.4 ghz, intel celeron işlemci, 4gb ram vs. Biliyorum eski ama elimde olan bu ve oyunda düşük fps ve takılmalar oluyor. Bunun ram'ini 8 yapsam çok bişey değişir mi PC hızı, oyunda takılmaların olmaması ve fps bakımından yoksa para harcamaya değmez mi...
  4. C

Ram yükseltmek işe yarar mı?

Anakart modelim acer aspire es1-571 1598481012 2 slotu var bu anakartın sanırım o yüzden 100 tl ye falan patlayacak zaten değmez mi vereceği performansa
  5. C

Anakart modelimi nasıl öğrenebilirim?
  6. C

Merhabalar. Düşük özellikli bilgisayarım var 1.4 ghz, intel celeron işlemci, 4gb ram vs. Bunun ram'ini 8 yapsam çok bişey değişir mi pc hızı ve oyunlarda fps bakımından yoksa para harcamaya değmez mi sizce?
  7. C

1300 TL ye bu bilgisayar alınır mı arkadaşlar?

Laptop lazım hocam üniye gittiğim için. Daha iyisini nereden bulabilirim bilgisi olan var mı?
  8. C

Nerden bulabilirim ki mesela daha iyisini 2. El
  9. C

Aynen hocam o. Bu fiyata bile değmez mi ne zaman değiştirdin sen?
  10. C

Hocam şimdi bu akrabamın olduğu için güveniyorum ondan almak istedim. Hiç gideri yok mu düzeltilmez mi bi temizlikle formatla falan?
  11. C

Arkadaşlar merhabalar. Akrabamın bilgisayarını almayı düşünüyorum biraz eski gibi ama özellikleri fena değil diye düşünüyorum. Bu işlerden anlayan varsa bu özelliklere bi bakıp bana bilgi verebilir mi ? Ne kadar götürür, oyunlarda performansı nasıl olur (lol, valorant, cs gibi) , alınır mı sizce...
  12. C

İphone 6s'ten orta segmentli android telefona geçilir mi?

İyi geceler arkadaşlar. Ben 3 yıldır iphone 6s kullanıyorum. Bu yaz değiştirmeyi düşünüyorum. Gerek ekran küçüklüğü gerek batarya yetersizliği beni çok yordu. Note 8 pro veya mi9 t gibi orta segmentli telefona geçmeyi düşünüyorum. Pişman olur muyum androide geçtiğim için sizce? Düşüncelerenizi...
Top Bottom