Arama sonuçları: *

• Users: Ciel
  • Order by date
  1. C

Hesap hırsızlığı yapan kişiye hangi yasalar ile dava açılır?

Riot Games tarafından öyle olabilir fakat dediğim sitede (GamerMarkt'da) söylenilen kurallar yasalar gereği kullanıcı sözleşmesini kabul ettikleri için geçerli.
  2. C

Hesap hırsızlığı yapan kişiye hangi yasalar ile dava açılır?

Herkese merhabalar, 5 gün kadar önce yaşadığım bir olayı anlatmak ve bu konuda tecrübe sahibi birisinin fikirlerini bizlerle paylaşmasını rica ediyorum. League of Legends adlı oyunda 1 yıl önce GamerMarkt adlı siteden 600 TL'ye satın almış olduğum hesabı EUW sunucusuna transfer edip orada...
  3. C

RX 5700 XT Gaming X 10750 TL'ye satılır mı?

Yeni konu açmak yerine tekrar mesaj yazmak ve tavsiye almak için yazıyorum, 11000 TL'ye almak isteyen ciddi 2-3 kullanıcı olduğunu düşünüyorum ve bugün ekran kartımın 2 yıl yerine (ben 40 gün kaldığını sanıyordum, aslında 1 yıl 40 gün kalmış) 3 yıllık garantiye sahip olduğunu öğrendim. Ürünün...
  4. C

Ana Konu [GÜNCEL]Asus Ekipmanını Anlat 500TL Hediye!

Hocam rate your gear kısmı nerede bulamıyorum, rica etsem fotoğrafını atabilir misin? Ödül olarak ise 100 TL değil de 20$ lık ödülü seçtim, kupon kodu olacağı için daha erken gelmesini bekliyordum, hotmailime henüz Asus tarafından mesaj da atılmamış.
  5. C

Ana Konu [GÜNCEL]Asus Ekipmanını Anlat 500TL Hediye!

Ödül halen henüz gelmedi, gelip gelmediğini Asus'un sitesinden nasıl kontrol edebiliriz?
  6. C

AddBlock çalışmıyor ?

AdGuard bunun dışında AddBlock Plus idi sanırım bu arada bunların hepsini teker teker yapman gerekmekte yani 2'sini yada 3'ünü aynı anda kullanamazsın.
  7. C

RX 5700 XT Gaming X 10750 TL'ye satılır mı?

Merhabalar, MSI RX 5700 XT Gaming X kartına sahibim ve kartımı sahibinden.com üzerinden 20 gün önce satışa koydum. 1-2 ay içerisinde kartı sattıktan sonra askere gitmeyi planlıyorum, askerden döndükten sonra (ekonomi de bu şekilde giderse) çıkacak daha yeni bir kartı alabilirim (Intel yada AMD)...
Top Bottom