Arama sonuçları: *

1. D

Dey Elektronik'ten Alışveriş yapmayın!!

1725365254 Garanti firması tec pro fakat sitede sorun olduğundan gözükmüyormus. Tecpro faturayla birlikte bize gönderin dedi fatura gönderdikten sonra kargolama yapacağım
  2. D

hayır çıkmadı malesef.
  3. D

kutunun içinden 2 adet kitapçık çıktı içlerine tek tek baktım yoktu kutunun dışında küçük kağıt parçası şeklinde yapıştırabilirler diye baktım kesinlikle yok
  4. D

başka bir hdmi ile denedim başka bir display port ile denedim başka bir pc ile denedim hala aynı malesef
  5. D

kutunun üzerinde yazan seri numarasını girdim sonuç bulunamıyor
  6. D

amazon iade süresi 1 ay ürün 1 ay 3 gün sonra bozuldu gönderemiyorum
  7. D

DEY ELEKTRONİK güvenilir mi?

aldığım ürün 1 ay içerisinde bozuldu ve kimseyle iletişime geçemiyorum kesinlikle almayın ! https://forum.donanimarsivi.com/konu/dey-elektronikten-alisveris-yapmayin.990871/#post-8950640
  8. D

Amazon üzerinden Aoc 24G4X Adlı bir monitör aldım. Ürün 1 ay içerisinde bozuldu ve ekran'da yatak çizgiler oluştu kutunun içerisinde ne bir fatura ve garanti belgesi bulunuyor amazon üzerinden 1 haftadır kendilerine ulaşmaya çalışıyorum amazon temsilcisi ile konuştum onlarda ulaşmaya...
  9. D

Düşük Gpu Sorunu Help!

Ryzen 5 7500F Asus Rog 6650xt ekran kartı 16gb ram Anlamadığım şekilde gpu düşük çalışıyor ani takılmalar oluyor sorunun kaynağı nedir acaba bilen var mıdır ?
Top Bottom