Arama sonuçları: *

1. l3onistaken

MiniDump anlayan inceleyebilir mi?

Ekran kartı asus rog 6600xt driverların hepsini güncelledim. Bu dossyalardan anlıyorsanız acaba ramler ile ilgili bir sıkıntı olabilir mi. Hiç öyle bir şeye rastladınız mı?
  2. l3onistaken

MiniDump anlayan inceleyebilir mi?

Selamlar, Son 1 aydır 3 adet mavi ekran hatası aldım ilgili dosyaları sizinle paylasıyorum anlayıp sorunu söyleyebilecek birileri var mıdır? Teşekkürler https://we.tl/t-pJacAh9nvH
  3. l3onistaken

Çözüldü✓ Gıgabyte g24f-2 165hz olmuyor

O değil de sen şakasın sanırım :) 1920 x 1080 de 240 Hz destekliyor o kablo. Cahiliyetini ulu orta belli etmemelisin :)
  4. Alınık Logitech G535

Alınık Logitech G535

Selamlar herkese, 1250 TL'ye Logitech G535 arıyorum. Açılmamış olması şartı ile(hediye edilecek). İstanbul içerisinde gün bitmeden ticaret yapabiliriz teşekkürler.
  5. l3onistaken

❌İndirim Bitti! Logitech G535 LIGHTSPEED 1200TL!!!

Elimde envai çeşit kulaklık var Logitech G Pro X Wireless bunlardan bir tanesi. Keyfe keder alacağım için çok da ihtiyaç değil. Alıp da fikri değişenler olursa diye yazdım :) Ama herkes birden rahatsız olmuş bundan :)
  6. l3onistaken

❌İndirim Bitti! Logitech G535 LIGHTSPEED 1200TL!!!

Aldığı fiyattan satmak isteyen olur ise İstanbul içerisinde elden alırım. Üzerine kar koyup satmak isteyen arkadaşlar lütfen rahatsız etmesin teşekkürler.
Top Bottom