Arama sonuçları: *

1. C

Güvenlik kamerası için Harddisk önerisi

Sanırım cevap verecek birisi yok :D https://www.guvenlikbayii.com/wd-purple-wd40purz-4-tb-sata-3-hdd-3-5-quot-7-24-guvenlik-diski?ref=akakce&v=1.71.2 şu site güveli midir acaba ?
  2. C

Güvenlik kamerası için Harddisk önerisi

Herkese iyi forumlar, güvenlik kamerası için HDD arıyorum. Araştırmalarım sonucunda wd purple gördüm ama bir de wd Red var ? Red daha pahalı farkları ne oluyor? Aynı markanın 2 farklı NAS hdd'si ama yüksek fiyat farkı var. 6 kamera var yakında 10 olacak. Tavsiyelerinizi bekliyorum (4tb)
  3. C

Tanklı yazıcı tavsiyesi bütçe 2000-3000₺

Merhabalar, ofiste kullanmaya yazıcı arıyorum. Bir çok model var. Bimdeki hp videosundaki yazıcı var ama hemen kartuşu bitiyor. wifi bağlantısında sorun yaşıyorum. kartuş aldığım zaman sayfa başı maliyet 3 tl yi geçiyor. Piyasada tanklı yazıcı modelleri var. Epson öneriyorlar ama onlarında bir...
  4. C

intel i7-4700mq turbo boost açılmıyor

sitede turbo boost driver diye bir şey yok . bütün Toshiba sistesinden bütün driverları kurdum yine yok. Bios update yapacam ama batarya ölü olduğu için yapmıyor.
  5. C

intel i7-4700mq turbo boost açılmıyor

Dostları iyi forumlar. i7-4700mq cpu lu laptop aldım 2.el. ama turbo boost çalışmıyor. güç ayarları max performansta. Bios ayarlarında da turbo boost enabled. batarya bitik. O yüzden full prizde kullanıyorum. Sıcaklık sorunu yok. Bakımlarını vs yaptım.Termal macun arctic mx-4. Laptop modeli...
  6. C

Obs'de kayıt alırken fps düşmesi.

Amd programında kayıt alırken 60fps de kaydediyor ama programın kaydettiği video kalitesiz oluyor obs ye göre. Yüksek grafik kayıt almak istiyorum.
  7. C

Obs'de kayıt alırken fps düşmesi.

Dostlar selamün aleyküm. Cümleten iyi forumlar. Youtube için 30mgbt bitrate değerinde video çekiyorum. Watch dogs 2 de kayıt esnasında cpu kullanımı %90lara çıkıyor ve 60 fps alırken 40 fps almaya başlıyorum. Yeni bir cpu mu almalıyım yoksa bir sıvı soğutma takıp oc mu yapmalıyım. sıvı doğutma...
Top Bottom