Arama sonuçları: *

1. K

Bios Modunun Nasıl Açıldığı Kasaya Mı Bağlı Yoksa Monitöre Mi?

O şekilde yapınca reboot yazılarına yenileri gelmiyor (başka bir tuşa tıklayınca yazının yenileri gelebiliyor) ama bir değişiklik de olmuyor
  2. K

Denedim ama açılmadı 1721648617 Bu şekilde kalıyor. Biosu acamazsam windows 11 i bellekten atamam o zaman da açılmıyor pc
  3. K

Hocam m tuşuna del yazıyor diye bastım zaten ama nedense olmadı bende anlamıyorum artık
  4. K

Hocam artık kendimden şüphe etmeye başladım bi hata mı yapıyorum diye basmam gereken tuşu yuvarlak içine alabilir misin
  5. K

Biostar B550MH 4933Mhz OC S+V+GL DDR4 AM4 (mATX)
  6. K

Bilgisayar freedos bilgisayarı açmak için flash bellekten windows 11 indiricem ama bios modunu açamadım. Bios modu monitöre mi bağlı kasaya mı bağlı ona göre ya teknosa yada gamegaraj müşteri hizmetlerine yazacağım. (F2 ye de f12 ye de tıkladım açılmadı) (Veyahut nasil açacağımı söylemek de...
  7. K

Belleğe dosya indiricem Nasıl fat32 olmasına rağmen 4gb üstü dosyayı kaydederim?

Hocam bildiğim kadarıyla fat mı ntfs mı yüklensin seçemiyordun yüklerken. Nerden direkt ntfs yükleyebiliyorum eğer anlatırsan beni uzun bir işten kurtarırsın.
  8. K

Belleğe dosya indiricem Nasıl fat32 olmasına rağmen 4gb üstü dosyayı kaydederim?

Hocam ne yapmam gerekiyor anlatabilir misin 2 gündür 0 bilgi ile girdiğim işte çok sıktı beni
  9. K

Windows 11 yükleyeceğim ki onu flash bellek ile yeni aldığım freedos cihaza aktarıp freedos cihazı açabileyim. Ama bilgisayara a fat32 indirdiği (4 gb üstü indireceğim dosya) ve cihazda neden olduğunu anlayamadığım bir şekilde biçimlendirme yapamadığım için bilgisayarın bu dosyayı bilgisayara...
  10. K

İşletim sistemi konusunda ne yapmalıyım?

Fark ettim biliyorum bir an key'cilerden attın sandım
  11. K

İşletim sistemi konusunda ne yapmalıyım?

Saolun hocam
  12. K

Bilgisayar reboot and selecet proper boot device hatası veriyor

Bilgisayar dün geldi bugün kurdum bu hatayı veriyor. Ekran kartının çalışmadığına dair şüphelerim vardı. Bu şeylerin üstüne birde klavyeyi okuduğuna emin değilim galiba klavyeyi de okumuyor. İkisi için de bir çözüm var mı?
  13. K

Gamegarajdan aldığım inno3d rtx4060 ti ekran kartım bozuk mu?

Ürünün paketinde ince de olsa bir yırtılma var açarken yüksek ihtimal iade kabul etmeyecekler. Jelatin falanda söktüm. Pazartesi tamirci umarım takar ben becerememişimdir. Ama 10-15 k yi çöp eden gamegarajdan bir daha bir ürün alacağımı sanmıyorum 1721513482 Saolun hocam. O riske girmem...
  14. K

Ekran kartı girmiyor. Girse test edeceğim ama girmiyorken test edemem. Pazartesi bir bilgisayar tamircisine götürmeyi düşünüyorum 1721513199 Ekran kartı girmiyor. Girse test edeceğim ama girmiyorken test edemem. Pazartesi bir bilgisayar tamircisine götürmeyi düşünüyorum.
  15. K

Aslında bugün ama saat 12 yi geçtiği için dün geldi. Yanlışım varsa düzeltin bu kadar eğik olmaması gerekiyor ve ekran kartı girmesi gereken yere girmiyor. Bozuk olabilir mi???
  16. K

Gamegaraj leo kasa ekran kartı takılmıyor

Açtıktan sonra eğilme ihtimali çok düşük çünkü buna sebebiyet verebilecek bir şey yapmadım. Korkuyorum
  17. K

Şöyle bir eğilme var. Kartın normalinde bu tarz bir eğilme yok bunun için takılmıyor olabilir mi? İade kabul edeceklerini sanmıyorum
  18. K

Ekran kartı oturmuyor. 1721511277
  19. K

resimde gözüktüğü gibi. Ekran kartının arka kısmı giriyor lakin ön kısmı girmiyor. Çok fazla denedim ama o ön tarafı bir türlü oturtamadım. Neden girmiyor bunu nasıl oturabilirim? Şimdiden teşekkürler
  20. K

Gamegaraj Anakart kutusu boş geldi Anakart sisteme takılmış mıdır?

Gamegarajdan hazır Kasa aldım. Kasanın dışında dışında 4060 ti ve B550mh Anakart paketi vardı. 4060 ti paketi içinde 4060 ti varken b550mh paketinin icinde anakartın olması gereken kısım boştu güç kablosu vida vb benzeri şeyler vardı. Şuan kontrol edemiyorum ama anakart sisteme monte edilmiş...
Top Bottom