Arama sonuçları: *

1. xyakpcnn

SpaceX 60 Uydu'yu Daha Uzaya Gönderdi!

Maşallah Allah sabır versin diyorum 1588216253 Umarım sonuçları da güzel olur
  2. xyakpcnn

Sizce DA Forum'da Bu Siteler Yasaklanmalı Mı ?

Mümkünse hepsi 😅
  3. xyakpcnn

Kim bu Apple? Nereden Geldi?

😊😊
  4. xyakpcnn

Kendisi büyük idolümdür, teşekkür ederim güzel yorumun için 😊
  5. xyakpcnn

Merhaba dostlar, belki bir çoğunuzun aklına gelip Apple hakkında araştırmaya üşendiği birkaç konuyu sizlere sunacağım. Apple insanların kalbine kaliteli ürün, elit denilen ve insanların gönlüne taht kuran bir çok ürünle karşımıza çıktı. Sizlere bunlardan tabi ki bahsetmeyeceğim... Neyse lafı...
  6. xyakpcnn

Turkcell 3 Ayrı Şirket Kurdu!

Turkcell katma değerli GSM servislerini işleten bağlı ortaklığı Turktell'in altında Lifecell Bulut Çözümleri, Lifecell Müzik ve Lifecell TV olmak üzere üç ayrı şirket kurdu. KAP'a yapılan açıklamaya göre söz konusu şirketlerin her biri 100 bin TL sermaye ile kuruldu. KAP'a yapılan açıklamayı...
  7. xyakpcnn

Donanım Arşivi Web Sitesine Yazar Alımı

Admin Bey @Mehmet Yılmaz buraya bakın lütfen 🤭 Aydınlanmaya ihtiyacımız var 🙂
  8. xyakpcnn

Seçildiniz mi?
  9. xyakpcnn

Son durum nedir Admin Bey😅 Kabul edilmek isterim 🤭
  10. xyakpcnn

iPhone Kullanıcıları Bu Mesaja Dikkat Edin Cihazınız Çökebilir!

Belki üst bildirimden görüp açmayabilirler en azından korunsunlar bi şekilde 😅 1587728251 Malesef öyle işin kötü tarafı bazı cihazlar hiç kullanılamaz hale gelmesi 🙁
  11. xyakpcnn

iPhone Kullanıcıları Bu Mesaja Dikkat Edin Cihazınız Çökebilir!

iPhone ve diğer Apple cihazlarının karakter hatası nedeniyle çökme durumu ilk kez yaşanmıyor; ancak uzun bir süredir de bu tip bir hatayla karşılaşılmamıştı. Şimdi ise İtalyan bayrağı ve Sindhi karakterlerinin bulunduğu bir mesajın cihazları çökerttiği ortaya çıktı. Bu karakterlerin size...
  12. xyakpcnn

Android 11 DP 3 Sonunda Ortaya Çıktı!

Güzel yorumunuz beni mutlu etti. Teşekkür ederim😊
  13. xyakpcnn

Android 11 DP 3 Sonunda Ortaya Çıktı!

Selam dostlar, belki bir çoğunuzun merakla beklediği Android 11'in Eylül 2020'de piyasaya sürülmesi planlanılıyor. Android 11 Geliştirici Önizlemesi Google Pixel 4/4 XL, Pixel 3a / 3a XL, Pixel 3/3 XL ve Pixel 2/2 XL'de kullanılabilir durumda. Ve şunu ekleyeyim elinizde bir Pixel telefonu...
  14. xyakpcnn

Ramazan Selamlaşması

Amin inşallah 🙂 1587682409 Amin inşallahh 🙂
  15. xyakpcnn

Ramazanımız hayırlı olsun arkadaşlar

Amin inşallah 🙂
  16. xyakpcnn

Ramazan Selamlaşması

Dostlarım bugün Allah'ın izniyle Ramazan-ı Şerifin ilk sahurunu yapacağız. Burda eğer mümkün olursa birbirimizle bu zor evde geçen günlerde selamlaşıp güzel bir mesajlaşma olsun isterim. Hepimizin ramazanı ve tutacağınız oruçlar mübarek olsun🙂🙂
  17. xyakpcnn

Valorant Hata vermeden oyundan atma sorunu !

Oyunu hiç oynamadım şuan elimde ekipmanım yok lakin önceden oyun oynarken benimde başıma gelirdi. Öncelikle başlatma seçeneklerini değiştirmeyi dene şayet olmazsa dosyaları tekrar sağla belki eksik dosya olabilir
  18. xyakpcnn

failed to connect to server

Yeni kayıt oluşturmayı dene
  19. xyakpcnn

Hata alıyorum lütfen yardım edin?!!!

Ekran kartı özelliklerini atabilme şansın var mı
  20. xyakpcnn

Merhaba tekrar rahatsız ettim. Benim şuan elimde ekipman olmadığı için telefon üzerinden resim ekle çıkar ve yazma konusunda uzun ummalı çalışma gerekiyor. Geçen söylemenize ek birden fazla dilerseniz olur dediğiniz için elimden geldiğince her gün yazmaya çalışıyorum. En azından alım detayları...
Top Bottom