Arama sonuçları: *

1. A

Hangi klaveyi almalıyım

Özellikle kullanmış olanların yorumları daha yararlı olur. Şuan bozuk bir logitech g512 carbon romer g kullanıyorum. Kasamdaki bütün parçalar msı (kasa, soğutucu, anakart, ramlarde mystic ligth kullanıyor)...
  2. A

Çözüldü✓ Yeni bilgisayar toplamak istiyorum sizce nasıl

ben rgb mantıklımı değil mi sorgulamıyorum çünkü artık nerdeyse olmazsa olmaz gibi oluyor hem bu ramler sıvı soğutucu olduğu için anakartın desteklediği en yüksek hıza çıkarıcam destekliyor hızı 1602708554 zaten ilk başta 8gb olacak biraz para biriktirip bir tane daha alıcam 1602708995 Yarın bu...
  3. A

olabilir bi düşünücem bu ramle alakalı birşeyler söylermisiniz göze batarmı mavi rgbde kırmızı ram
  4. A

biraz fazla olmadı mı hem okadar ucuz olmaz ki sonuşta 2080 bile 7000₺ ama bana zaten şuan kullandığım çopten daha iyi olur 2060 hemde 3000₺
  5. A

benim bluetooh ve wifiye ihtiyacım var bide galiba msı kullanmak istiyorum 1602707482 Çok sağolun buna bakıcam 1602707547 ben her parçayı ayrı ayrı alıp hepsini kendim kutusunda görmek istiyorum sonuçta bidaha göreceğimi düşünmüyorum 1602707576 sizce ne takmalıydım bu indirimde o yüzden buna...
  6. A

Yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum. İlk defa bilgisayar toplayacağım bazı konularda çok kararsızım çevremde de soracak hiç kimse yoktu o yüzden buraya atacağım. İşlemci: AMD RYZEN 5 3600X 3.8GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci: 2.385,02₺ Anakart...
  7. A

Yeni Bilgisayar Almam Gerek ama İkna Edemiyorum

Bu arada 2015ten beri bursum var babam hepsini alıp dolar yapıyor ama kuruşuna dokunamıyorum ve iyi bir başarıyla almıştım aylık 300-400₺ geliyor şuan
  8. A

ben en indirimli haline bakıyorum bide monitörü çıkarınca 13ten 9 oluyor
  9. A

bende öyle düşünüyorum ama sizde belki aynı olayı yaşamışsınızdır belki bir taktik verirsiniz diyorum
  10. A

Benim şuanda kullandığım bir laptopum var ama sürekli mavi ekran veriyor, kasıyor ve ısınıyor ben bu bilgisayarı 9 yıldır kullanıyorum ve bu bilgisayar babama beleş gelmişti 3 senedirde yeni bilgisayar aldırmaya çalışıyorum 3 sene önce sadece ekran kartı değişik olan bir bilgisayar bakmıştım...
Top Bottom